Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Malcolm Gladwell - Ką pamatė šuo?: Ir kiti nuotykiai

Ką pamatė šuo?: Ir kiti nuotykiai

Malcolm Gladwell

ISBN kodas: 9786094373190
Išleista: 2014
Leidykla: Eugrimas
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Geriausių Malcolmo Gladwello publikacijų rinkinys, aprėpiantis įvairiausias gyvenimo sritis: nuo kriminologijos iki kečupo gamybos, nuo pokalbio dėl darbo iki šunų dresūros. Šį kartą žymus rašytojas imasi plėtoti akis atveriančią idėją – net patys įprasčiausi dalykai gali slėpti neįtikėtinus faktus apie mus supantį pasaulį.

„Visos apybraižos knygoje „Ką pamatė šuo" paimtos iš žurnalo The New Yorker, kurio etatiniu apžvalgininku dirbu nuo 1996 metų. Iš nesuskaičiuojamos daugybės straipsnių, kuriuos parašiau per tą laikotarpį, šie man patys brangiausi. Visas apybraižas suskirsčiau į tris kategorijas. Pirmoje dalyje pasakojama apie apsėstuosius ir apie žmones, kuriuos aš vadinu antraeiliais genijais – ne apie Einsteiną, ne apie Winstoną Churchillį, Nelsoną Mandelą bei kitus iškilius mūsų pasaulio architektus, o tokius, kaip Ronas Popeilas, pardavęs Chop-O-Matic, ir Shirley Polykoff, kuri pateikė garsųjį klausimą: „Ar ji dažo, ar ne? Tai gali žinoti tik jos kirpėjas." Antrą dalį paskyriau teorijų apie mūsų patirties organizavimą nagrinėjimui. Kaip turėtume vertinti benamystę, finansinius skandalus ar nelaimes, pavyzdžiui, Challenger erdvėlaivio katastrofą? Trečioje dalyje gvildenu mūsų nuostatų apie asmenybės tinkamumą klausimą. Iš kur žinome, kuris žmogus tinka vienam ar kitam darbui, kodėl manome, kad jis niekam tikęs, arba kodėl tikimės iš jo neblogų rezultatų? Kaip įsitikinsite patys, aš labai skeptiškai vertinu mūsų gebėjimą spręsti apie kitus žmones.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Timothy Ferriss
Arvydas Daškus
Jaroslavas Melnikas
Malcolm Gladwell
5,99 € (20,68 Lt)
Knygyne: 7,99 € (27,59 Lt)
10,00 € (34,53 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 9,73 € (33,60 Lt)
6,98 € (24,10 Lt)
Knygyne: 10,99 € (37,95 Lt)

E.knygos užsakymas

6,98 € (24,10 Lt)
Kaina knygyne: 9,99 € (34,49 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.