Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Skirmantas Karalevičius - Krepšinio pilnaties sapnas

Krepšinio pilnaties sapnas

Skirmantas Karalevičius

ISBN kodas: 9789986314561
Išleista: 2015
Leidykla: Skirmantas Karalevičius

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
<b>Atkreipiame dėmesį, kad knyga yra tik PDF formatu.</b>

GARBĖ – ne šių dienų prekė. Dažniausiai ji kainuoja nepaprastai brangiai nors nėra ilgaamžė. Nepaisant to, pabandykime nors dalinai paneigti šią gyvenimišką tiesą, pasitelkę į pagalbą Arvydo Sabonio karjeros epopėją.
Jis gimė 1964 m. pačioje pabaigoje. Negailestingai greit skubantis laikas jau pasiglemžė iš mūsų visų šį pusės amžiaus laiko tarpą, kuo toliau tuo labiau siekdamas apnešti jį užmaršties dulkėmis. Tačiau nepasiduokime laiko užmačioms, nes tai iš tikro būtų nedora, nesąžininga ir neteisinga.
Šiandien drąsiai galima tvirtinti, kad jam sekėsi visur ir visada, nors jis nepaprastai daug iškentėjo ir pergyveno. Jis kaip niekas kitas išgarsino savo TĖVYNĘ visame pasaulyje: ir buvusioje Sovietų Sąjungoje ir Europoje ir pagaliau krepšinio tėvynėje Amerikoje, kuri niekada nepripažino ir negarbino diletantų ir pagyrūnų.
Nekelia abejonių ir tai, kad jis buvo vienas pagrindinių ir iškiliausių NEPRIKLAUSOMYBĖS šauklių. Jo vardas visiems laikams aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos istoriją. Jis Europos, Pasaulio ir olimpinių žaidynių nugalėtojas. Su viena geriausių žemyno komandų – Madrido „Realu“ jis tapo Eurolygos ir Ispanijos čempionu, o 7 sezonus praleidęs NBA Portlendo „Trail Blazers“ komandoje 1999/2000 metų sezone tik per fatališką nesusipratimą pralaimėjo pagrindines ir lemiamas rungtynes Los Andželo „Lakers“ komandai, kuri tapo tų metų lygos nugalėtoju. (nuotrauka su Šaku).
A. Sabonis daug kartų buvo pripažintas geriausiu Europos ir įvairių tarptautinių turnyrų krepšininku. Pačioje Lietuvoje jis eilę metų rinktas geriausiu sportininku ir krepšininku. 1992 metais minint Lietuvos krepšinio 70-metį buvo išrinktas geriausiu visų laikų Lietuvos krepšininku, o baigiantis XX a. amžiaus geriausiu Lietuvos sportininku. Krepšinio „Aukso karštligės“ laikotarpis paženklintas įspūdingomis „Žalgirio“ pergalėmis buvo viena ryškiausių pagrindinių tautinio atgimimo ir kovos už nepriklausomybę apraiškų. Dar prieškariu gimęs šūkis „kur lietuviai – ten krepšinis, o kur krepšinis – ten lietuviai“ galioja ir šiandien. Krepšinis ir šiandien savo nuolatinėmis pergalėmis neša visuotinį džiaugsmą ir pasididžiavimą savo TĖVYNE!
A. Sabonio SPORTINIS ŽYGDARBIS artimas kiekvieno lietuvio širdžiai ir sielai visame pasaulyje. Todėl mes privalome žinoti tikrą tiesą apie šio Lietuvos didžiavyrio sportinį kelią.
Leidinys „KREPŠINIO PILNATIES SAPNAS“ (450 psl.) skirtas Arvydo Sabonio penkiasdešimtmečiui. Leidinį palankiai priėmė ir įvertino pats iškilus krepšininkas. Leidinys buvo pristatytas Lietuvos Sporto muziejuje ir istorinėje Kauno prezidentūroje.
Malonių skaitymo akimirkų.

Su geriausiais palinkėjimais, autorius Skirmantas Karalevičius

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Stacy Schiff
Andrius Guginis
François-René de Chateaubriand
Saulius Stoma
7,23 € (24,96 Lt)
Knygyne: 12,16 € (41,99 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 9,18 € (31,70 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)
Knygyne: 7,24 € (25,00 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 8,69 € (30,00 Lt)

E.knygos užsakymas

19,00 € (65,60 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.