Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Ashlee Vance - ELON MUSK: „Tesla“, „SpaceX“ ir fantastinės ateities paieškos

ELON MUSK: „Tesla“, „SpaceX“ ir fantastinės ateities paieškos

Ashlee Vance

ISBN kodas: 9786094373374
Išleista: 2016
Leidykla: Eugrimas
Kategorija: Biografijos

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
„Manai, aš nenormalus?“ Tokiu intriguojančiu E. Musko klausimu pradedamas biografinis Ashlee Vance pasakojimas apie genijaus iš Pietų Afrikos kelionę į pasaulinį verslo elitą. Ši kelionė kupina pakilimų ir nuosmukių, išbandymų ir triumfo akimirkų, o svarbiausia – atsidavimo savo darbui, idėjoms ir siekiui pakeisti pasaulį. „Norėčiau mirti žinodamas, kad žmonijos laukia šviesi ateitis“, – sako E. Muskas. Ir tai nėra tušti pažadai! Tik jam vienam žinomu būdu jis sugebėjo vienu metu pasiekti didžiausią dešimtmečio pažangą kosmoso, automobilių ir energetikos sektoriuose.

E. Musko sukurta bendrovė „SpaceX“ nuskraidino atsargų kapsulę į Tarptautinę kosminę stotį ir saugiai sugrąžino ją atgal į Žemę. Tai privertė nutilti Elono atžvilgiu skeptiškiausiai nusiteikusius mokslininkus net ginčuose apie, regis, utopišką jo idėją – Marso apgyvendinimą. Kita jo bendrovė, „Tesla Motors“, sukūrė „Model S“, o vėliau – ir visureigį „Model X“ – išskirtinius elektra varomus automobilius, atėmusius amą visai automobilių pramonei. Ir tai − dar ne viskas. E. Muskas yra sparčiai augančios saulės energetikos įmonės „Solar City“ įkūrėjas.

Taigi ši knyga – apie E. Musko pasaulį, kuriame mokslinė fantastika paverčiama realybe. Nenustebkite, jei artimiausioje ateityje mes visi vienaip ar kitaip tapsime jo pasaulio dalimi.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Lauras Bielinis
Elizabeth Bard
Elizabeth Lunday
Jonas Mačiukevičius
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 7,82 € (27,00 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 10,65 € (36,77 Lt)
5,89 € (20,34 Lt)
Knygyne: 7,24 € (25,00 Lt)
1,45 € (5,01 Lt)

E.knygos užsakymas

11,98 € (41,36 Lt)
Kaina knygyne: 16,99 € (58,66 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.