Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Robert Schnakenberg - Slapti didžiųjų režisierių gyvenimai.Nutylėti faktai apie garsiausius kino kūrėjus

Slapti didžiųjų režisierių gyvenimai.Nutylėti faktai apie garsiausius kino kūrėjus

Robert Schnakenberg

ISBN kodas: 9789955165521
Išleista: 2015
Leidykla: Gimtasis žodis
Kategorija: Biografijos

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
ŠOKIRUOJANTYS, TAČIAU TIKRI PASAKOJIMAI APIE PERSIRENGĖLIUS KITOS LYTIES DRABUŽIAIS, NARKOMANUS, PĖDŲ FETIŠISTUS IR KITUS LEGENDINIUS FILMŲ KŪRĖJUS

Knygoje pateikiamos necenzūruotos ir skandalingos garsiausių pasaulio režisierių biografijos – nuo nebyliojo kino laikų iki šių dienų. Autorius neslepia, kad didieji filmų kūrėjai (Čarlis Čaplinas, Voltas Disnėjus, Ingmaras Bergmanas, Federikas Felinis, Stivenas Spilbergas, Kventinas Tarantinas ir kiti) turėjo ne tik ypatingą talentą, bet ir ydų, keistenybių ar net patologinių polinkių. Kas patikėtų, kad Čaplinas savaitėmis nesikeisdavo kojinių? Ar tikrai Hičkokas neturėjo bambos? Nejaugi gerasis dėdulė Voltas, amerikietiškosios animacijos pradininkas, filmavimo aikštelėje buvo tikras tironas? Ką gi veikė režisierius Polanskis Džeko Nikolsono vonioje su nepilnamete žvaigždute? Knygos autorius nepabūgo pažvelgti anapus kameros ir atsakyti net į pačius nepatogiausius klausimus. Ir vis dėlto kokia gi būtų kino istorija be šių legendinių asmenybių?

ROBERTAS SCHNAKENBERGAS (g. 1969) yra kelių dokumentinių knygų autorius. Jis gyvena Brukline.
„Gimtasis žodis“ jau yra išleidęs šio autoriaus knygą „Slapti didžiųjų rašytojų gyvenimai“, taip pat Elizabeth Lunday „Slapti didžiųjų dailininkų gyvenimai“ ir „Slapti didžiųjų kompozitorių gyvenimai“.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Rita Aleknaitė-Bieliauskienė
Andrius Guginis
Birutė M. F. Galdikas
Virginijus Savukynas
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 10,14 € (35,01 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 9,18 € (31,70 Lt)
3,99 € (13,78 Lt)
Knygyne: 5,07 € (17,51 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

5,89 € (20,34 Lt)
Kaina knygyne: 7,24 € (25,00 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.