Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Jeffrey Archer - Atsargiai, norai pildosi

Atsargiai, norai pildosi

Jeffrey Archer

ISBN kodas: 9789955135647
Išleista: 2015
Leidykla: UAB Jotema

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Jeffrey Archerio knyga „Atsargiai, norai pildosi“ pradedama pasakojimu apie Hario Kliftono ir jo žmonos Emos kelionę į ligoninę skubant išsiaiškinti jų sūnaus Sebastijono, patekusio į sunkią autoavariją, likimą. Bet kuris iš važiavusiųjų žuvo – Sebastijonas ar geriausias jo bičiulis Brunas?

Kai Rosas Bačananas priverčiamas atsistatydinti iš Baringtono laivybos kompanijos valdybos pirmininko pareigų, jo vietą nori užimti Ema Klifton. Tačiau donas Pedras Martinesas ketina prakišti savąją marionetę – siaubingąjį majorą Aleksą Fišerį, – kad šis sužlugdytų Baringtonų šeimos kompaniją būtent tada, kai ši ketina statyti naują prabangų laivą „Bakingamas“.

Hario ir Emos įvaikinta dukra laimi Sleido dailės akademijos stipendiją, mokosi Londone ir įsimyli studijų draugą Klaivą Bingamą, kuris jai peršasi. Abi jaunųjų šeimos džiaugiasi, kol būsimos Džesikos anytos Priscilos Bingam neaplanko sena bičiulė ledi Virginija Fenvik ir į vestuvių taurę neįšvirkščia nuodų.

Tada netikėtai Baringtono kompanijos valdyboje pradeda dirbti Sedrikas Hardkastlas, stačiokas jorkšyrietis, kurio niekas nebuvo nei matęs, nei girdėjęs. Šitai sukelia nelauktą suirutę, kuri pakeis visų Kliftonų ir Baringtonų šeimų gyvenimus. Pirmiausia Hardkastlas turi apsispręsti, kurį kandidatą palaikyti renkant naująjį valdybos pirmininką – Emą Klifton ar majorą Fišerį. Paaiškėjus sprendimui, viskas pasisuka dar kitaip, ir tada jau neįmanoma ramiai nusėdėti vietoje.

„Atsargiai, norai pildosi" puikiai atskleidžia Archerio pasakotojo talentą: epinėje pasakoje apie meilę, kerštą, tikslo siekį ir išdavystę Kliftonų ir Baringtonų šeimos žemgia į septintą dešimtmetį.


Atsiliepimai


Nė viena šeimos saga neapsieitų be piktadario, o šios knygos piktadarys puikus – įtikinamai sukurtas personažas, turintis suprantamų motyvų. Ši neabejotinai įtraukianti, kelių kartų gyvenimą pasakojanti seno sukirpimo saga grąžina į Malcolmo Macdonaldo, Belvos Plain ir Irvino Shaw laikus.
* Booklist

Archeris išmano, kaip smulkučius nežinios trupinius apdairiai paskirstyti iki paskutinio puslapio, kuris baigiamas... tikrai šaunia intriga.
* Washington Post

Labiausiai jaudinantis romanas iš visų Kliftonų kronikų. Įtampa ir veiksmas niekada neatslūgsta, skaitytojas sunkiai nustygsta vietoje.
* The Observer

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

S.J. Watson
Jo Nesbø
Aleksandra Marinina
Jo Nesbo
7,01 € (24,20 Lt)
Knygyne: 12,59 € (43,47 Lt)
9,73 € (33,60 Lt)
6,94 € (23,96 Lt)
9,79 € (33,80 Lt)

E.knygos užsakymas

5,51 € (19,02 Lt)
Kaina knygyne: 10,99 € (37,95 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.