Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Harlan Coben - Šešeri metai

Šešeri metai

Harlan Coben

ISBN kodas: 9789955134541
Išleista: 2014
Leidykla: UAB Jotema

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Laikas visų žaizdų neužgydo

Prabėgo šešeri metai nuo tada, kai ištekėjo Džeiko Fišerio gyvenimo meilė Natalija. Bet jausmai niekur nedingo. Visą šį laiką jis slėpė širdgėlą atsiduodamas dėstytojo darbui koledže. Šešerius metus Džeikas laikėsi duoto žodžio palikti Nataliją ramybėje ir kankinosi įsivaizduodamas, kaip jo mylimoji laiką leidžia su savo vyru Todu.

Tačiau netikėtai internete perskaitęs Todo nekrologą Džeikas nesusivaldo ir nuvyksta į laidotuves. O ten aptinka velionį apraudančią našlę, bet tai... ne Natalija. Žinia, kad gedinti našlė ir Todas susituokė daugiau nei prieš dešimtį metų, aukštyn kojom apverčia visą Džeiko gyvenimą. Tai kurgi jo mylimoji?

Mėginimai rasti atsakymus užmena dar daugiau mįslių. Širdį sudaužiusios — ir melavusios — moters paieškos netrukus ims kelti realią grėsmę Džeiko gyvybei. Vyras supranta tapęs kruopščiai sukurpto pramano dalimi. Bet nejaugi prieš šešerius metus užgimę tokie stiprūs jausmai — irgi pramanas?


Atsiliepimai:

Harlanas Cobenas pataikė į dešimtuką. Pribloškiamai įspūdingas darbas.
* Providence Sunday Journal

Savo „Šešeriais metais“ autorius dar kartą pademonstruoja, kaip reikia rašyti. H. Cobeno meistriškumą parodo jo gebėjimas nukreipti skaitytojų dėmesį ir neleisti įžiūrėti akivaizdžių dalykų.
* Washington Post

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Lisa Gardner
Nora Roberts
Jo Nesbø
Jo Nesbø
6,08 € (20,99 Lt)
Knygyne: 9,79 € (33,80 Lt)
7,81 € (26,97 Lt)
Knygyne: 10,84 € (37,43 Lt)
9,73 € (33,60 Lt)
9,73 € (33,60 Lt)

E.knygos užsakymas

6,08 € (20,99 Lt)
Kaina knygyne: 10,09 € (34,84 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.