Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Lisa Gardner - Peržengti ribą

Peržengti ribą

Lisa Gardner

ISBN kodas: 9789955135333
Išleista: 2015
Leidykla: UAB Jotema

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Viena geriausių The New York Times bestselerių autorė Lisa Gardner, parašiusi trilerius „Sugauk mane“ ir „Kita dukra“, sugrįžta su istorija, kurią skaitant širdis ima plakti smarkiau — tai pasakojimas apie tamsias paslaptis, glūdinčias už tobulos šeimos paveikslo.

Mano šeima pradingo be pėdsako...

Atrodytų tobula Džastino ir Libės šeima galėtų puikuotis ant žvilgančių žurnalų viršelių. Gražuolė penkiolikmetė dukra Ešlina. Nuostabus namas prestižiniame Bostono rajone. Pavyzdingi santykiai, kuriais žavisi draugai ir šeima.

Ir aš žinau, kad skausmas turi skonį...

Atvykusi į nusikaltimo vietą, Tesa Leoni pirmiausia pastebi juodų batų žymes ant grindų ir daugybę aplinkui pasklidusių smulkių spalvotų elektrošoko popierėlių vestibiulyje. Panašu, kad šeima pagrobta, o visi jų asmeniniai daiktai palikti namuose. Liudininkų nėra, motyvų taip pat, išpirkos reikalavimų irgi jokių. Tiesiog visa šeima pradingo be pėdsakų.

Tačiau labiausiai bijau, kad blogiausia dar tik prieš akis...

Kas jau kas, o Tesa puikiai žino, kad net už gražiausios išorės gali slypėti baisiausios paslaptys. Lenktyniaudama su laiku, ji priversta narplioti painų Denbių gyvenimo voratinklį, kuriame susipina draugystės ir išdavystės, didelis verslas ir maži pasiaukojimai. Kas norėtų pagrobti tokią tobulą šeimą? Ir kaip toli toks žmogus pasiryžęs eiti?

Iš tiesų, kaip lengvai meilė, saugumas, šeima... gali pakibti ant plauko.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Nele Neuhaus
Harlan Coben
Aleksandra Marinina
Jo Nesbø
9,52 € (32,87 Lt)
Knygyne: 14,27 € (49,27 Lt)
5,99 € (20,68 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
9,73 € (33,60 Lt)

E.knygos užsakymas

6,50 € (22,44 Lt)
Kaina knygyne: 9,99 € (34,49 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.