Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Julie Kagawa - Geležies princesė. GELEŽIES FĖJŪNAI. 2 knyga

Geležies princesė. GELEŽIES FĖJŪNAI. 2 knyga

Julie Kagawa

ISBN kodas: 9786094065644
Išleista: 2013
Leidykla: UAB Svajonių knygos
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Antroji serijos Geležies fėjūnai knyga
Būdama pusiau Vasaros šalies princesė, pusiau mirtingoji Megana negali prisitaikyti nei vienur, nei kitur. Atstumta Žiemos princo, kurio meile tikėjo, ji tampa klastingos Žiemos rūmų valdovės belaisve. Kai tarp Vasaros ir Žiemos karalysčių kyla karas, Megana supranta, kad tikrąjį pavojų kelia geležies fėjūnai, kuriuos yra mačiusi tik ji ir ją palikęs princas. Deja, ja niekas netiki.
Dar blogiau. Iš Meganos atimamos stebuklingos galios. Tad nesvetingame pasaulyje jai tenka pasikliauti tik savo jėgomis. Pasitikėti aplinkiniais, ypač ją išdavusiu princu, būtų kvaila ir pražūtinga. Tačiau, netgi tapusi tvirta kaip geležis, Megana nepajėgia atsispirti savo pernelyg žmogiškos širdies balsui.


Jau kurį laiką gyvenu Žiemos fėjūnų rūmuose. Kaip ilgai? Nežinau. Šioje vietoje laikas bėga kitaip nei įprasta. Nuo tos akimirkos, kai, savo nelaimei, atsidūriau Niekadaniekada šalyje, išorinis – mirtingųjų – pasaulis skaičiuoja dienas be manęs. Jeigu kada nors pavyks iš čia pasprukti ir pasiekti namus, gali pasirodyti, kad nuo mano išvykimo prabėgo keli šimtai metų ir visa mano šeima bei draugai seniai mirę.

Stengiuosi apie tai kuo mažiau galvoti, bet kartais nepajėgiu atsikratyti slogių minčių.

Aš esu Megana Čeis.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Lauren Oliver
Ally Condie
Clifford D. Simak
Širšė
7,52 € (25,97 Lt)
Knygyne: 11,85 € (40,92 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

6,08 € (20,99 Lt)
Kaina knygyne: 8,10 € (27,97 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.