Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Ursula Poznanski - Saeculum

Saeculum

Ursula Poznanski

ISBN kodas: 9786090110973
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
ei nesi tikras, ką rinktis, gyvenimą ar mirtį, reikia rinktis gyvenimą..

Man taip atrodo. Kalbos pabaiga; gero apetito.

Grupė jaunuolių susigalvoja žaidimą – penkias dienas praleisti miško glūdumoje, viduramžių sąlygomis – be elektros, telefono, net be degtukų. Toks malonumas nė kiek neviliotų Bastiano, jeigu ne Sandra, patyrusi realybės žaidimų dalyvė, kuriai jis jaučia simpatiją.

Kur visa tai vyks, žaidėjai sužino tik geležinkelio stotyje, o tada sumanytą žygį apniaukia pirmasis šešėlis: nuošalus miškas, kuriame turi vykti žaidimas, laikomas prakeiktu. Iš pradžių į tai niekas nežiūri rimtai, bet pamažu ima dėtis vis keistesni dalykai, ir, rodos, nekalta kelionė į praeitį staiga virsta pavojinga tikrove. Negana to – jaunuoliams net mirtino pavojaus akivaizdoje privalu laikytis keistų žaidimo taisyklių...

Ar tasai miškas iš tiesų prakeiktas?

„Saeculum“ yra antrasis (pirmasis – „Erebas“) Ursulos Poznanski romanas jaunimui. Šįkart autorę vėl domina realybės žaidimų pasaulis. Tiktai žaidime Saeculum nesama kompiuterių, jo dalyviai – grupė šiuolaikinių jaunuolių – atvyksta į atkampų mišką ir jo glūdumoje ima žaisti viduramžius. Netrukus žaidimas virsta pavojinga tikrove, o jaunuoliai net mirtino pavojaus akivaizdoje privalo laikytis išmoningų žaidimo taisyklių...

Austrų rašytoja Ursula Poznanski į jaunimo literatūrą kaip meteoras įsiveržė trileriu „Erebas“, jau išverstu į beveik 30 kalbų ir pelniusiu kelis rimtus apdovanojimus, tarp jų premiją už geriausią 2011-ųjų Vokietijos knygą vaikams ir jaunimui.

Rašytoja gimė Vienoje 1968 metais, studijavo įvairius dalykus tenykščiame universitete, po dešimties metų atsisveikino su viltimi jį baigti ir ėmėsi medicinos žurnalistės darbo. Gimus sūnui, pradėjo rašyti knygas vaikams. Kai pirmoji knyga jaunimui „Erebas“ sulaukė didelio pasisekimo, ji ryžosi atsisakyti visų darbų ir nusprendė tapti profesionalia rašytoja. Šiuo metu su šeima gyvena pietiniame Vienos priemiestyje.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Kiersten White
Širšė
Clifford D. Simak
George R. R. Martin
8,10 € (27,97 Lt)
Knygyne: 12,16 € (41,99 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
14,45 € (49,89 Lt)
Knygyne: 22,00 € (75,96 Lt)

E.knygos užsakymas

8,10 € (27,97 Lt)
Kaina knygyne: 12,16 € (41,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.