Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Cassandra Clare - Stiklo miestas. Mirtinieji įrankiai 3 knyga

Stiklo miestas. Mirtinieji įrankiai 3 knyga

Cassandra Clare

ISBN kodas: 9786090111048
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
„Mirtinųjų įrankių“ serija – tai fantazijos pasaulis, kuriame man be galo patinka gyventi. Na, jeigu šis pasakojimas vis dėlto turi baigtis, geresnės vietos tai padaryti, kaip „Stiklo miestas“, tikrai nėra. Aš sužavėta!

Stephenie Meyer, „Saulėlydžio“ autorė

Įspūdinga fantastikos knyga – tiesiog pavojingai gera.

Holly BlackKad išgelbėtų gyvybę motinai, Klarė turi keliauti į Stiklo miestą – prieblandos medžiotojų protėvių namus. Patekdama į miestą be leidimo, ji nusižengė Įstatymui, ir už tai gresia mirtis. Negana to, Klarė sužino, jog Džeikas nenori, kad ji ten būtų, ir kad Saimoną įkišo į kalėjimą prieblandos medžiotojai, labai įtariai žiūrintys į vampyrą, kuris nebijo saulės šviesos. Kai Klarės sąjungininku tampa paslaptingas prieblandos medžiotojas Sebastianas, ji sužino daugiau apie savo šeimos praeitį. O Džeikas staiga pasiryžta rizikuoti viskuo dėl Klarės. Ar jai pavyks išnaudoti ką tik atrastą galią ir padėti išgelbėti Stiklo miestą bet kokia kaina?

Meilė – mirtina nuodėmė, o praeities paslaptys pasirodo esančios pražūtingos, bet Klarė ir Džeikas pagaliau įveikia Valentiną.

Cassandros Clare fantastinė trilogija „Mirtinieji įrankiai“ užkopė į neregėtas aukštumas. Ji tapo New York Times, USA Today, Wall Street Journal, Publisher’s Weekly, Indie Bound bestseleriu. Taip pat – Vaikų knygų tarybos 2010 m. paauglių knygos finalininke ir tais pačiais metais Amerikos bibliotekų asociacijos paauglių knygų dešimtuko premijos laureate.Jei norite sužinoti daugiau apie šios serijos knygas, apsilankykite www.mortalinstruments.com

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

George R. R. Martin
L.j. Smith
George R. R. Martin
Kristin Cast, P. C. Cast
14,28 € (49,31 Lt)
7,81 € (26,97 Lt)
Knygyne: 11,35 € (39,19 Lt)
14,22 € (49,10 Lt)
8,94 € (30,87 Lt)
Knygyne: 13,40 € (46,27 Lt)

E.knygos užsakymas

8,94 € (30,87 Lt)
Kaina knygyne: 13,40 € (46,27 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.