Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
George R. R. Martin - Varnų puota. Ledo ir ugnies giesmė (4 knyga)

Varnų puota. Ledo ir ugnies giesmė (4 knyga)

George R. R. Martin

ISBN kodas: 9786090118603
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
„Varnų puota“ – tai ketvirtoji George’o R. R. Martino istorinės fantastinės epopėjos „Ledo ir ugnies giesmė“ knyga.
Joje kuriama šiurpi karo nuniokoto krašto atmosfera, o veiksmas daugiausia sukasi apie Karaliaus Uostą. Ten karaliumi paskirtas devynmetis berniukas Tomenas, o visą valdžią užgrobusi jo motina – karalienė regentė Sersėja. Įtikėjusi kitados jai burtininkės išsakyta pranašyste, jog valdžią iš jos paverš kita karalienė, jauna ir graži, Sersėja nusprendžia pražudyti Tomeno žmoną, karalienę Mardžerę iš Tairelių giminės.
Ir pačiame Vesterose, kur maitlesiais varnais karas pavertė daugybę žmonių, rezgami nauji sąmokslai, sudaromos naujos pavojingos sąjungos ir visi keršija visiems, ypač negailestinga keistoji Akmenširdė – pilkoji moteris, vadovaujanti bastūnams. Tačiau šioje varnų puotoje svečių daug, tik nežinia, kam iš jų pasiseks išlikti gyvam.
Penkių karalių karas beveik baigtas, kraštas merdi, ateina žiema, o karaliaus uoste pražūtingos karalienės intrigos...
„Amerikietiškuoju Tolkienu“ kritikų pramintas George’as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie garbę, meilę, kerštą, valdžią ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu vaizduotę pranokstanti epopėja džiugina milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.
Pagal „Ledo ir ugnies giesmės“ knygas sukurtas pasaulyje toks pat populiarus televizijos serialas.
Tai kartą per keliasdešimt metų pasirodantis fantastinės literatūros kūrinys, ne tik teikiantis malonumą skaitytojams, bet ir pakeliantis į naują lygmenį fantastinės literatūros žanrą.
Milwaukee Journal Sentinel

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Lauren Oliver
Julie Kagawa
Michael Swanwick
Glen Cook
8,40 € (29,00 Lt)
Knygyne: 12,74 € (43,99 Lt)
6,08 € (20,99 Lt)
Knygyne: 8,10 € (27,97 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)

E.knygos užsakymas

14,28 € (49,31 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.