Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Harlan Coben - Ilgiuosi tavęs

Ilgiuosi tavęs

Harlan Coben

ISBN kodas: 9789955135128
Išleista: 2015
Leidykla: Jotema
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Vieno populiariausių New York Times rašytojų Harlano Cobeno naujas trileris pasakoja apie praeities metamus šešėlius ir melo tinklą, kuris dažnai mums patiems to nežinant, savo gijomis apraizgo mūsų gyvenimą.

Pažinčių portalas internete. Niujorko policijos departamento detektyvės Ketės Donovan dėmesį patraukia vienos paskyros savininko nuotrauka. Staiga Ketė pajunta, kaip iš po kojų pradeda slysti žemė, ir vėl užplūsta jausmai, kuriuos daugelį metų moteris stengėsi užgniaužti. Iš nuotraukos žvelgia — prieš aštuoniolika metų staiga ją palikęs sužadėtinis Džefas.

Ketės širdyje nedrąsiai įsižiebia viltis, jog galbūt atėjo laikas, kai praeities tragedijos nebesutrukdys praverti durų į naują gyvenimo etapą. Ketė pradeda susirašinėti su tuo vyriškiu, tačiau jos troškimą vėl atrasti laimę aptemdo įtarimų šešėliai, pro kuriuos ilgainiui ima ryškėti siaubingo nusikaltimo kontūrai.

Kol Ketės viltys atgaivinti santykius su Džefu sklaidosi, ji įsitraukia į dar vieną tyrimą, kuris priverčia iš naujo įvertinti savo santykius su visais, kuriuos kadaise mylėjo — su buvusiu sužadėtiniu, mama ir netgi tėčiu, kuris prieš daugelį metų buvo nužudytas ir kurio žūtį vis dar gaubia paslapties šydas. Ketei tenka rizikuoti — nerti į tamsią praeities prarają giliau nei bet kada anksčiau ir rasti jėgų susitaikyti su tuo, kas ilgus metus ten buvo slepiama.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Michael Robotham
Aleksandra Marinina
Harlan Coben
Pasi Ilmari Jääskeläinen
8,10 € (27,97 Lt)
Knygyne: 10,14 € (35,01 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
5,50 € (18,99 Lt)
Knygyne: 9,26 € (31,97 Lt)
4,99 € (17,23 Lt)
Knygyne: 8,99 € (31,04 Lt)

E.knygos užsakymas

5,99 € (20,68 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.