Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Michael Connelly - Juodoji dėžė

Juodoji dėžė

Michael Connelly

ISBN kodas: 9789955134169
Išleista: 2014
Leidykla: UAB Jotema
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Detektyvas Haris Bošas imasi bylos, kuri per dvidešimt metų taip ir nebuvo išaiškinta. Haris atranda ryšį tarp daug vėliau įvykdytos žmogžudystės ir dar 1992 metais padaryto nusikaltimo, kai per Los Andžele kilusias riaušes buvo nužudyta jauna žurnalistė iš Danijos — abiejų nusikaltimų vietose rastos kulkos buvo iššautos iš to paties ginklo. Nors Hariui prieš dvidešimt metų teko pirmam apžiūrėti žurnalistės nužudymo vietą, tačiau vėliau byla buvo perduota detektyvams, kurie tyrė visus per Los Andželo riaušes įvykdytus nusikaltimus — jiems šios žmogžudystės išaiškinti taip ir nepavyko.

Iš balistinio tyrimo rezultatų Bošas supranta, kad jaunos žurnalistės mirtis buvo ne šiaip atsitiktinė per riaušes įvykdyta žmogžudystė, bet daug didesnę intrigą slepiantis nusikaltimas, glaudžiai susijęs su nužudytosios moters asmeniniu gyvenimu. Kaip įvykus lėktuvo katastrofai tyrėjai rausiasi po lėktuvo liekanas, taip ir Haris Bošas ieško nusikaltimo „juodosios dėžės“ — to vienintelio įkalčio, kurį suradus galiausiai paaiškėja, kas iš tiesų įvyko.

Dėmesį prikaustančiame, netikėtais siužeto vingiais stebinančiame detektyve „Juodoji dėžė“ Haris Bošas, laikraščio New York Daily News pavadintas vienu šauniausių detektyvinės literatūros herojų, imasi itin sudėtingos bylos, kurią tirdamas susiduria su išties rimtais pavojais.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Aleksandra Marinina
Tess Gerritsen
Aleksandra Marinina
Jeffrey Archer
5,79 € (19,99 Lt)
Knygyne: 8,39 € (28,97 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
Knygyne: 8,75 € (30,21 Lt)
6,50 € (22,44 Lt)
7,52 € (25,97 Lt)

E.knygos užsakymas

6,37 € (21,99 Lt)
Kaina knygyne: 9,46 € (32,66 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.