Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Cat Clarke - Lemiamas apsisprendimas

Lemiamas apsisprendimas

Cat Clarke

ISBN kodas: 9786090118566
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Knygos „Pinklėse“ autorė
Paslaptis – perdaug šiurpi, kad papasakotum, pernelyg baisi, kad įstengtum nuslėpti...
Alisa King iš kelionės į laukinę Škotijos gamtą su bendraklasėmis nesitikėjo nieko gero, bet nė nenumanė, kad tai, kas jų laukia, pranoks ir baisiausią košmarą...
Atvykusios į Škotijos tyrlaukius merginos išskirstomos į namelius. Alisai teks gyventi su drauge Kese, uždarąja emo mergaite Rėja ir mokyklos atstumtąja Pole. O svarbiausia – ir su Tara, populiariausia ir arogantiškiausia mokyklos mergina. Graži, valdinga ir žiauri Tara niekada nepraleisdavo progos pažeminti kitų. Šįkart Alisa, Kesė, Rėja ir Polė nusprendžia pamokyti ją pačią, bet viskas pasisuka netikėta linkme. Nenumatyti įvykiai persekios merginas ir grįžus namo į įprastą gyvenimą. Joms visoms teks priimti sudėtingą sprendimą ir jau niekas nebus kaip buvę...
Šis įtempto siužeto psichologinis trileris jaunimui persmelktas baimės, kaltės ir paslapties, kuri per daug šiurpi, kad galėtum ją kam nors papasakoti, ir pernelyg baisi, kad įstengtum nuslėpti.
Retai knyga taip įtraukia, kad ją ryte prarytum, nekantriai laukdamas atomazgos... Aštrus ir susimąstyti skatinantis pasakojimas.
„Birmingham Post“

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Birutė Mackonytė
Aleksandra Marinina
Aleksandra Marinina
Rachel Abbott
2,89 € (9,98 Lt)
Knygyne: 9,85 € (34,01 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
Knygyne: 8,39 € (28,97 Lt)
5,51 € (19,02 Lt)

E.knygos užsakymas

8,08 € (27,90 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.