Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Rachel Abbott - Nekaltųjų kaltė

Nekaltųjų kaltė

Rachel Abbott

ISBN kodas: 9789955136781
Išleista: 2017
Leidykla: Jotema
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Rachel Abbot — milžiniško populiarumo sulaukusi Jungtinės Karalystės psichologinių trilerių autorė per pastaruosius penkerius metus. Pirmųjų trijų jos romanų Amazon „Kindle“ parduotuvėje buvo parduota daugiau nei vienas milijonas egzempliorių.

Skaitytojai turės galimybę susipažinti su visomis serijos apie vyresnįjį detektyvą inspektorių Tomą Daglasą knygomis.Britų spauda fiksuoja visas sero Hugo Flečerio gyvenimo akimirkas: tik išrinktiesiems prieinamą išsilavinimą, žiniasklaidos dėmesio nestokojančią labdaringą veiklą, kuria siekiama užkirsti kelią prekybai žmonėmis, net ir dvi jo santuokas. Tačiau kai milijardierius filantropas aptinkamas nužudytas savo namuose Londone, nuogas pririštas prie lovos, kilęs skandalas — tik atspindys tamsos, kuri įsigali, vos išjungiamos kameros.

Grįžusi iš atostogų Italijoje, Lora Flečer randa vyrą negyvą, o namą — apgultą paparacų. Ar ji šokiruota? Taip. Ar labai išgyvena? Ne. Ypač kai vyresnysis inspektorius Tomas Daglasas pasidalija įtarimais, kad Hugas žuvo nuo moters rankos. Lora visada žinojo nesanti vienintelė moteris Hugo gyvenime. Ir ne vienintelė turėjo motyvą jį nudėti.


Daglasui kapstant vis giliau, paaiškėja daugiau nešvarių Hugo Flečerio paslapčių. Vis dėlto niekas neprilygsta Loros saugomai paslapčiai, kuri galėtų padėti nubausti kaltuosius — arba amžiams sugriauti nekaltųjų gyvenimą.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Michael Connelly
Tess Gerritsen
Tess Gerritsen
Deima Kelias
6,37 € (21,99 Lt)
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 7,89 € (27,24 Lt)
5,20 € (17,95 Lt)
Knygyne: 8,99 € (31,04 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

5,51 € (19,02 Lt)
Kaina knygyne: 13,35 € (46,09 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.