Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Tess Gerritsen - Numirti dar kartą

Numirti dar kartą

Tess Gerritsen

ISBN kodas: 9789955135661
Išleista: 2015
Leidykla: Jotema
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Naujausia pavergianti byla iš Tess Gerritsen New York Times bestselerių, nepaprastai populiarių knygų apie Ricoli ir Ailz serijos, kuri sudaro didžiulio pasisekimo sulaukusio TNT serialo pagrindą.

Bostono policijos Žmogžudysčių skyriaus detektyvė Džeinė Ricoli ir teismo medicinos ekspertė Mora Ailz, iškviestos į nusikaltimo vietą, randa nužudymo sceną, vertą paties žiauriausio žvėries - netgi su nagų žymėmis ant aukos lavono...

Prieš šešerius metus safaryje buvo sunaikinta grupė turistų. Giliai įstrigę Botsvanos savanose, praradę bet kokį ryšį su pasauliu, saugomi vieninteliu šautuvu ginkluoto vedlio, jie pasibaisėję desperatiškai vylėsi pagalbos, kol jų dar nesudraskė aplinkui šešėliuose šmižinėjantys žvėrys. Bet pavojingiausias plėšrūnas buvo tarp jų.

Dabar šis žudikas pasirinko naują medžioklės plotą - Bostoną, o Ricoli ir Ailz turi rasti būdą, kaip jį išvilioti iš šešėlių ir uždaryti už grotų. Net jeigu jam prieš nosį tenka mosikuoti masalu, kuriam nepajėgia atsispirti joks medžiotojas: tąja auka, kuriai kitados pavyko pasprukti.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Michael Katz Krefeld
Jo Nesbø
Aleksandra Marinina
Jo Nesbø
6,37 € (21,99 Lt)
9,73 € (33,60 Lt)
6,50 € (22,44 Lt)
6,66 € (23,00 Lt)

E.knygos užsakymas

6,50 € (22,44 Lt)
Kaina knygyne: 11,55 € (39,88 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.