Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Ursula Poznanski - Penki

Penki

Ursula Poznanski

ISBN kodas: 9786090117019
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Zalcburgo policijos biure rytas prasideda įprastai: tyrėjų monitoriai nusagstyti lipdukais su skubiomis užduotimis, viršininkas siautėja, o rytinį kavos gėrimą nutraukia pranešimas apie naują nusikaltimą: karvių ganykloje rasta negyva moteris. Panašu, ji nužudyta.
Atskubėję į įvykio vietą tyrėjai Beatrisė Kaspari ir Florinas Veningeris supranta, kad šįkart jų laukia ypatinga užduotis. Ant moters pėdų ištatuiruotos paslaptingos koordinatės. Nurodytoje vietoje Beatrisė ir Florinas aptinka šiurpų radinį ir mįslę, kurią įminę gauna naujas koordinates, o ten – naujas radinys ir nauja mįslė. Akivaizdu, kad žudikas nusiteikęs pažaisti su tyrėjais neseniai išpopuliarėjusį žaidimą – geografines ieškynes. Tik šįkart geolobių ieškotojų laukia ne malonios staigmenos, o tai, kas gali nulemti būsimos nusikaltėlio aukos likimą.
Žudikas veikia žaibiškai, tyrėjų apklausti liudytojai vienas po kito dingsta. Beatrisė ir Florinas nespėja suktis, bet nutuokia, kad tik paskutinė jų įminta mįslė leis aptikti svarbiausią dėlionės dalį...
Puikus pasirinkimas geolobių entuziastams ir tiesiog gerų psichologinių trilerių skaitytojams.
Mįslės, kurias įminus sužinomos koordinatės. Šiurpūs radiniai plastikinėse dėžutėse. Liudytojai, dingstantys po apklausų. Paslaptingas žudikas Zalcburgo policijos biuro tyrėjus priverčia leistis į geoieškynes – visame pasaulyje populiarėjantį žaidimą. Tik šįkart radimvietėse – ne malonios staigmenos, o kas kita, ir tai gali tapti būsimo šiurpaus nusikaltimo priežastimi. Byla atrodo neišnarpliojama. Ir staiga pati jos tyrėja atsiduria žudiko akiratyje...

Ursula Poznanski gimė 1968 metais Vienoje, studijavo įvairius dalykus vietos universitetuose ir redagavo medicininį žurnalą. Po jaunimui skirtų romanų „Erebas“ ir „Saeculum“ triumfo atsidėjo vien rašymui. Laisvalaikiu labai mėgsta žaisti geoieškynes. Gyvena Vienoje.
Daugiau apie autorę ir jos kūrybą galima sužinoti apsilankius svetainėse www.ursula-poznanski.at, http://www.fuenf-thriller.de.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Tess Gerritsen
Tess Gerritsen
Jeffrey Archer
Aleksandra Marinina
6,50 € (22,44 Lt)
Knygyne: 11,55 € (39,88 Lt)
3,01 € (10,39 Lt)
Knygyne: 4,05 € (13,98 Lt)
7,52 € (25,97 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)

E.knygos užsakymas

11,07 € (38,22 Lt)
Kaina knygyne: 14,39 € (49,69 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.