Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Jo Nesbø - Sniego Senis

Sniego Senis

Jo Nesbø

ISBN kodas: 9789955237396
Išleista: 2013
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Iškritęs pirmasis sniegas prabangių namų rajoną apgaubė ramybe. Jo gyventojus Bekerius kiek suerzina kieme mįslingai atsiradęs sniego senis. Vėliau naktį Joną pažadina neaiškus garsas, jis eina ieškoti mamos, bet... namie jos nėra. Nedrąsiai pravėręs lauko duris berniukas žvilgsniu matuoja atstumą iki artimiausių kaimynų, kol jo akys užkliūva už priešais namą stovinčio sniego senio – šis ryši rožinį motinos šaliką.

Detektyvas Haris Hūlė užčiuopia ryšį tarp savo pašto dėžutėje rasto laiško ir dingusios moters. Paaiškėja, kad per pastarąjį dešimtmetį be žinios dingo jau vienuolika moterų ir kaskart tuo pat metu – vos tik pasirodo pirmasis sniegas...
Žudikas diktuoja žaidimo taisykles ir, rodos, iš arti stebi kiekvieną Hario Hūlės žingsnį...

Sniego Senis – kriminalinis romanas su rafinuotais siaubo trilerio elementais. Tai viena šiurpiausių Jo Nesbø knygų.

Romanas Sniego Senis – bauginantis ir neabejotinai labiausiai įtraukiantis Hario Hūlės ciklo romanas.
Slate

Romanas Sniego Senis neišmatuojamo gylio kaip sniegas, švytintis ir abstraktus kaip Beethoveno „Vėlyvasis kvartetas“, tiesiog unikali literatūrinė patirtis. Jis pulsuoja energija, pagardintas ironija, kuri formuoja literatūrą, taip pat ir mano.
James Ellroy, detektyvų rašytojas

Jo Nesbø (Ju Nesbio, gim. 1960) – vienas geriausių šių laikų kriminalinių romanų rašytojų pasaulyje. Jis sulaukė milžiniško pasisekimo ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šalių. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų „Stikliniu raktu“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo premija, „Bookseller“ prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Jo knygos ne kartą buvo patekusios į tarptautinių bestselerių sąrašus.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Paula Hawkins
Jo Nesbø
Arthur S. Creek
Arthur S.Creek
9,09 € (31,39 Lt)
8,69 € (30,00 Lt)
0,98 € (3,38 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

9,45 € (32,63 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.