Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Lisa Gardner - Surask ją

Surask ją

Lisa Gardner

ISBN kodas: 9789955136804
Išleista: 2017
Leidykla: Jotema
Kategorija: Detektyvai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Flora Dein tapo auka.

Prieš septynerius metus, per pavasario atostogas, buvo pagrobta nerūpestinga koledžo studentė Flora Dein. Nelaisvėje ji praleido 472 dienas. Flora sužinojo, kiek gali ištverti žmogus.

Florai Dein pavyko išgyventi.

Per stebuklą iš siaubingos nelaisvės išsivadavusi Flora pastaruosius penkerius metus, dirbdama su FTB nukentėjusiųjų specialistu Samueliu Keinsu, stengiasi sugrįžti į normalaus gyvenimo ritmą. Ji turi mamą, kuri niekada nesiliovė jos mylėjusi, brolį, kuris bijo jos tokios, kokia dabar yra, ir miegamojo kambario sieną, nuklijuotą straipsniais apie merginas, kurios taip ir negrįžo namo.

Flora Dein pasidarė nevaldoma.

...Bet ar tikrai?
Iškviesta į nusikaltimo vietą, kurioje randa apdegusį negyvėlį ir nuogą merginą surištomis rankomis, Bostono detektyvė Didi Voren sužino, kad sugrįžusi į visuomenę Flora jau buvo įsivėlusi į įvairias situacijas su dar trimis įtariamaisiais. Ar Flora yra auka, ar teisybės ieškotoja? Ar ji, pasitelkusi patirtį ir žinias apie nusikaltėlių elgesį, pajėgtų rasti dingusią koledžo studentę, kurios pagrobimas sukrėtė visą Bostoną? Kai ir vėl dingsta Flora, Didi susivokia, kad laisvėje siautėja kur kas pavojingesnis nusikaltėlis, kuris stengiasi, kad šįkart Florai Dein nebepavyktų pasprukti. Tad Didi Voren privalo kuo greičiau ją surasti.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Ursula Poznanski
Jo Nesbø
Aleksandra Marinina
Jeffrey Archer
11,07 € (38,22 Lt)
Knygyne: 14,39 € (49,69 Lt)
8,69 € (30,00 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
7,52 € (25,97 Lt)

E.knygos užsakymas

6,50 € (22,44 Lt)
Kaina knygyne: 13,35 € (46,09 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.