Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Lauren Oliver - Delirium. Meilės karštinė

Delirium. Meilės karštinė

Lauren Oliver

ISBN kodas: 9786090109557
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Aš bėgu nežinia kiek laiko. Kiek valandų ar dienų.

Aleksas liepė man bėgti. Tai ir bėgu.

Turite suprasti. Aš nesu ypatinga. Esu tik vieniša mergaitė. Penkių pėdų ir dviejų colių ūgio, visais atžvilgiais vidutiniška.

Bet aš turiu paslaptį. Galite pastatyti sienas iki dangaus, aš rasiu būdą, kaip jas perskristi. Mane gali prispausti prie žemės šimtas tūkstančių rankų, bet aš rasiu, kaip ištrūkti. Ir mūsų ten daug daugiau, negu jūs manote. Žmonių, nesutinkančių liautis tikėjus. Žmonių, nesutinkančių nusileisti ant žemės. Žmonių, kurie myli pasaulyje be sienų, myli nekenčiami ir atstumti, nieko nesitikėdami ir nebijodami.

Aš myliu tave. Nepamiršk. Šito jie negali atimti.Lena Helovėj, kaip ir daugelis jos draugių, nekantriai skaičiuoja dienas iki procedūros, atnešiančios ramybę ir saugumą. Juk amor deliria nervosa, meilės karštinė, kadaise pražudė jos motiną su tėvu... Bet viskas pasikeičia, kai ji atsitiktinai susipažįsta su bendraamžiu Aleksu. Lena sužino, kad už akylai saugomos miesto sienos yra kitoks pasaulis, kur meilė nėra prakeiksmas ir gėda, ir išdrįsta įsimylėti...Jauna amerikiečių rašytoja Loren Oliver (Lauren Oliver, g. 1982) lietuvių skaitytojui žinoma ir kaip knygos „Kai aš žuvau“ autorė.„Istorija be perstojo juda pirmyn, kiekviename puslapyje laukia vis naujas siužeto vingis. Personažai kaitino mano emocijas, aš jais tai beprotiškai žavėjausi, užjaučiau, tai pykau ant jų. Skaitydami šią knygą pamiršit viską pasaulyje. Neabejoju, kad ji ne kartą privers nubraukti ašarą.“

Jay Asher, knygos „Trylika priežasčių kodėl“ autorė

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Ally Condie
Lauren Oliver
Susan Ee
Kiersten White
4,34 € (14,99 Lt)
8,39 € (28,97 Lt)
Knygyne: 12,74 € (43,99 Lt)
8,39 € (28,97 Lt)
Knygyne: 14,19 € (49,00 Lt)
8,10 € (27,97 Lt)
Knygyne: 12,16 € (41,99 Lt)

E.knygos užsakymas

8,10 € (27,97 Lt)
Kaina knygyne: 12,74 € (43,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.