Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Lauren Oliver - Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys

Requiem. Knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys

Lauren Oliver

ISBN kodas: 9786090109892
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Kas žino, gal jie ir teisūs... Gal tie jausmai varo mus iš proto.

Gal meilė tikrai liga ir be jos būtų ramiau gyventi.

Bet mes pasirinkome kitokį kelią.

Galų gale svarbiausias pabėgimo rezultatas tai, kad esame laisvi rinktis.

Netgi esame laisvi klaidingai rinktis.Trečioji, paskutinė ciklo knyga, knygų „Delirium. Meilės karštinė“ ir „Pandemonium“ tęsinys.Pasaulyje, kuriame meilė uždrausta, Lena kadaise apsisprendė mylėti ir iš miesto, aptverto aklinomis sienomis, pabėgo į Tyrus – tokių pat maištininkų prieglobstį. Antrojoje ciklo knygoje ji, kartu su kitais maištininkais, grįžo į miestą, tikėdamiesi į savo pusę patraukti nuo meilės gydančios organizacijos vadovo sūnų Džuljaną. Jiems pavyko. O Lena dar sutiko ir savo mylimąjį Aleksą, kurį manė esant mirusį.

Paskutinėje ciklo dalyje „Requiem“ Lena su bendražygiais ir Džuljanu vėl traukiasi į Tyrus. Tačiau ten jau nebėra saugu: maišto židiniai įsiplieskė po visą šalį. Valdžia nebegali nuslėpti maištininkų buvimo, ir naikintojų būriai skverbiasi į Tyrų pasienio sritis.

Su Lenos būriu keliauja ne tik Džuljanas, kuriam Lena jaučia simpatiją, bet ir Aleksas. Kuri meilė nugalės – senoji ar naujoji?

Tuo tarpu Lenos draugė Hana, jau išgydyta ir sužadėta su naujuoju Portlando meru, gyvena be džiaugsmo ir be skausmo. Tačiau buvusioms draugėms dar lemta susitikti...
„Ar daug rastume temų, kurios jaunimui būtų aktualesnės už plėtojamą šioje knygoje – laisvę pačiam spręsti dėl savo gyvenimo, užuot aklai paklusus aplinkinių primestiems reikalavimams?“

Booklist

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

L. J. Smith
Suzanne Collins
Širšė
Cassandra Clare
7,23 € (24,96 Lt)
Knygyne: 10,94 € (37,77 Lt)
7,81 € (26,97 Lt)
Knygyne: 11,32 € (39,09 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
8,94 € (30,87 Lt)
Knygyne: 13,40 € (46,27 Lt)

E.knygos užsakymas

8,40 € (29,00 Lt)
Kaina knygyne: 12,74 € (43,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.