Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Stephenie Meyer - Sielonešė

Sielonešė

Stephenie Meyer

ISBN kodas: 9786090109908
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Fantastika

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Žemę užvaldo ateiviai - sielos. Jos apsigyvena žmonių kūnuose, pajungia jų protus ir ištrina asmenybes, taip jie tampa marionetėmis - sielonešiais. Žemėje telikę vos keletas žmonių, ir jie slapstosi.

Melani Straider sugaunama ir į ją įkūnijama siela, vardu Klajoklė. Prieš atvykdama į Žemę ši siela buvo perspėta, kokie iššūkiai jos laukia: galingi žmogiški jausmai, sudėtingos asmenybės, aštrūs pojūčiai ir pernelyg ryškūs prisiminimai. Negana to, Klajoklė suvokia, kad Melani neišnyko... Pavergtoji užverčia sielos mintis prisiminimais apie savo mylimąjį - Džaredą. Klajoklė nejučia pasiduoda tam pačiam jausmui. Galinga meilė žmogui pakeičia visą jos gyvenimą. Melani irgi turi tikslą - žūtbūt apsaugoti Džaredą ir Džeimį, savo brolį. Abi herojės leidžiasi jų ieškoti. Ar joms pasiseks rasti? Kaip klostysis tokių skirtingų būtybių santykiai? Ar gali viena siela išgelbėti pasaulį?

Viena iš išskirtiniausių mūsų laikų rašytojų Stephenie Meyer dovanoja mums jaudinamą ir nepamirštamą istoriją apie nemarią meilę, priverčiančią susimąstyti, kokia neįkainojama dovana yra būti žmogumi.Vieta, kur renkasi nakties žmonės www.naktiespasaulis.lt

Tapk vienu iš jų.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Aurimas Gailiūnas
Cassandra Clare
Clive Cussler
Glen Cook
4,05 € (13,98 Lt)
8,94 € (30,87 Lt)
Knygyne: 13,40 € (46,27 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)

E.knygos užsakymas

10,39 € (35,87 Lt)
Kaina knygyne: 15,31 € (52,86 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.