Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Sylvia Day - Geidžiu tavęs

Geidžiu tavęs

Sylvia Day

ISBN kodas: 9789955239727
Išleista: 2017
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Meilės romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Šio nepažįstamojo prisilietimo ji laukė ilgus metus

Amelijos Benbridž ir kilniojo grafo Vest vestuvės – laukiamiausia aukštuomenės metų šventė. Nors grafas yra senas ir patikimas jaunosios damos draugas, tačiau moters širdis priklauso paauglystės meilei arklidžių darbininkui Kolinui, gyvybę paaukojusiam Ameliją gelbstint nuo jos žiauraus tėvo pinklių. Iki lemtingo vakaro Lengstono šokių salėje mergina buvo įsitikinusi, kad tokios aistros, kokią jautė Kolinui, daugiau nepajus niekada. Tačiau klydo. Pokylio metu nuo jos akių negalintis atplėšti egzotiškas nepažįstamasis su kauke sužadina Amelijos smalsumą. Užteko vos vieno nepažįstamojo bučinio, kad jos kūne atgytų ilgus metus slopinti troškimai. Nubudusi aistra stipresnė už visus šeimos draudimus ir tykančius pavojus, todėl Amelija ryžtasi bet kokia kaina surasti paslaptingą vyrą su balta kauke.

„Keliais atspalviais tamsesnė ir šimtu laipsnių karštesnė nei viskas, ką iki šiol esate skaitę.“
Reveal

Sylvios Day kūriniai užima pirmą vietą „The New York Times“ ir kituose tarptautinių bestselerių sąrašuose. Ji yra daugiau nei dvidešimt apdovanojimų pelniusių romanų, parduodamų daugiau nei keturiasdešimtyje šalių, autorė. Sylvia Day – perkamiausia autorė dvidešimt aštuoniose šalyse, jos kūriniai išspausdinti dešimtimis milijonų egzempliorių. Kino ir televizijos kompanija „Lionsgate“ ketina ekranizuoti „Crossfire“ seriją televizijai.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Maeve Binchy
David Safier
Sylvia Day
Colleen Hoover
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 11,56 € (39,91 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)
Knygyne: 8,11 € (28,00 Lt)
8,12 € (28,04 Lt)
8,75 € (30,21 Lt)

E.knygos užsakymas

8,08 € (27,90 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.