Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Santa Montefiore - Namas prie jūros

Namas prie jūros

Santa Montefiore

ISBN kodas: 9786090110966
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Meilės romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
1966-ieji, Italija. Toskanoje gyvenanti iš skurdžios šeimos kilusi mergaičiukė Floriana nuo vaikystės mėgdavo slapčia apžiūrinėti prie jūros stūksančią nuostabaus grožio vilą ir svajodavo, kad kada nors ištrūks iš savo pasaulėlio ir apsigyvens čionai. Vieną dieną prie vartų ją užklumpa daug vyresnis vilos savininkų sūnus Dantė. Jaunuolis pakviečia Florianą užeiti, ir nuo tos akimirkos mergaitė neabejoja – jiedviem lemta būti kartu.

Tačiau tėvas Dantei numatęs visai kitokį likimą...

2009-ieji, Devonas. Nuostabus viešbutukas Anglijos pajūryje išgyvena ne pačius geriausius laikus, ir jo šeimininkė Marina, bandydama gelbėti padėtį, sumano pasamdyti dailininką, kuris visą vasarą gyventų viešbutyje ir mokytų svečius tapyti. Į skelbimą atsiliepia charizmatiškas dailininkas iš Argentinos Rafaelis Santoras, visų šaukiamas Rafa. Jis netrunka sužavėti jaunus ir senus, bet ypač pakeri Marinos podukrą Klementiną. Tik viena bėda – mergina ima įtarti, kad Rafa kažką slepia.

Netrukus paaiškėja, jog tai kažin kaip susiję su Italija ir kad paslapčių nuo šeimos turi pati Marina.

Ar netikėtai pasirodęs Rafa pakeis Klementinos gyvenimą? O svarbiausia – ar atskleis dar vienos ilgai saugotos paslapties šydą?Romane „Namas prie jūros“ yra visko: paslapčių, detektyvo, aistringos meilės, kurią kursto dramatiški įvykiai, puikių pasakų motyvų apie piktą pamotę, bjaurią, kaprizingą podukrą ir apie išgelbėtoją dailininką Rafą Santorą. Santa Montefiore sukūrė tikrą stebuklą, nuo šio romano negalėsite atsiplėšti. Jis nepamirštamas!

Rašytoja Adriana TrigianiSanta Montefiore (Santa Montefjorė) gimė 1970 metais Hampšyre, Anglijoje. Ištekėjo už istoriko Simono Sebago Montefiore’s. Jie gyvena Londone, augina dvi dukteris Lili ir Sašą. Rašytoja ilgą laiką gyveno Argentinoje, kur užaugo jos motina.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Ellen Alpsten
Nicholas Evans
Anna Todd
Maeve Binchy
8,08 € (27,90 Lt)
7,53 € (26,00 Lt)
Knygyne: 12,42 € (42,88 Lt)
8,05 € (27,80 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 11,56 € (39,91 Lt)

E.knygos užsakymas

8,94 € (30,87 Lt)
Kaina knygyne: 13,69 € (47,27 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.