Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Sylvia Day - Užvaldyk mane

Užvaldyk mane

Sylvia Day

ISBN kodas: 9789955238973
Išleista: 2016
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Meilės romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Gideonas vadina mane savo angelu, bet jis pats – mano gyvenimo stebuklas. Mano nuostabusis sužeistas karys, pasiryžęs nugalėti manuosius demonus, bet atsisakantis pažvelgti į akis saviesiems.
Įžadai, kuriais apsikeitėme, turėjo susieti mus tvirčiau nei kūnas ir kraujas. Tačiau jie tik atvėrė senas žaizdas, skausmą ir abejones, ir išviliojo iš šešėlių priešus. Jutau, kaip jis slysta man pro pirštus, kaip pildosi didžiausios mano baimės, kaip mano meilė bandoma tokiais būdais, kuriems pakelti esu per silpna.
Šviesiausiu mūsų gyvenimo metu įsibrovusi jo praeities tamsa grasino atimti viską, dėl ko taip stengėmės...


„Užvaldyk mane“ įtraukia skaitytoją nuo pat pirmos eilutės ir nepaleidžia iki džiuginančios pabaigos. Kaip ir galima tikėtis iš „Crossfire“ serijos romano, mums prieš akis atsiveria gaivi ir aistringa Gideono Kroso ir Evos Tramel meilė – nors juodu persekioja praeities šešėliai, abu ryžtingai žengia į išsvajotąją laimingą ateitį, kurios galiausiai suvokia esą verti.“
The Polished Book Worm

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Sarah Morgan
Maeve Binchy
Mia Sheridan
Ona Miliukaitė - Delonienė
3,01 € (10,39 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 11,56 € (39,91 Lt)
9,45 € (32,63 Lt)
2,89 € (9,98 Lt)

E.knygos užsakymas

8,68 € (29,97 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.