Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Ellen Sussman - Viena diena Paryžiuje

Viena diena Paryžiuje

Ellen Sussman

ISBN kodas: 9785415023073
Išleista: 2013
Leidykla: UAB Leidykla VAGA
Kategorija: Meilės romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Viena vienintelė diena Paryžiuje pakeičia trijų amerikiečių,

išsiruošusių šį žavingą miestą pažinti kartu su prancūzų

kalbos mokytojais, gyvenimus.


Džousė, Railė ir Džeremis atvyksta į Paryžių vedini skirtingų tikslų: jauna mokytoja Džousė viliasi atsigauti po prarastos meilės, išvargusi namų šeimininkė Railė stengiasi sukurti artimą ryšį su savo vyru ir Prancūzija, o santūrus garsios aktorės vyras Džeremis atlydi ją į filmavimus, nors jaučiasi gyvenąs toli nuo žmonos pasaulio.


Susipažinę su savo prancūzų kalbos mokytojais – Džousė su jautruoliu poetu Nikò, Railė su begėdžiu flirtuotoju Filipu, Džeremis su pasakiškai gražia Šantale – kiekvienas jų pasiduoda netikėtam aistrų ir nenuspėjamų nuotykių pliūpsniui. Klaidžiodami didžiosiomis Paryžiaus alėjomis ir intymiai besivingiuojančiomis siauromis gatvelėmis, jie atskleidžia vienas kito paslaptis ir stoja akistaton su ilgai dangstyta tiesa apie pačius save.


Amerikiečių autorė Elena Susman (Ellen Sussman) yra dirbusi ir teniso trenere, ir restorano vadybininke, ir koledžo dėstytoja, tačiau rašymas nuo pat vaikystės buvo mylimiausias jos „darbas“. Paryžiuje rašytoja gyveno penkerius metus, o dabar su vyru yra įsikūrusi Šiaurės Kalifornijoje, kur vieną po kito kuria romanus, patenkančius į perkamiausių knygų sąrašus.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Dorothy Koomson
Santa Montefiore
David Safier
Kazys Paulauskas
8,94 € (30,87 Lt)
9,24 € (31,90 Lt)
Knygyne: 14,39 € (49,69 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)
Knygyne: 8,11 € (28,00 Lt)
9,55 € (32,97 Lt)

E.knygos užsakymas

6,65 € (22,96 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.