Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Herman Koch - Vakarienė

Vakarienė

Herman Koch

ISBN kodas: 9789955239192
Išleista: 2017
Leidykla: Baltos lankos
Kategorija: Romanai

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Puikus vasaros vakare Amsterdame. Dvi sutuoktinių poros susitinka pavakarieniauti prašmatniame restorane. Ragaudami gardžius patiekalus jie mandagiai šnekučiuojasi apie kasdienius dalykus. Tačiau po tuščiais, nerūpestingais žodžiais slypi baisi paslaptis, galinti sugriauti jiems gyvenimą. Sulig kiekvienu nauju patiekalu peiliai tarsi aštrėja...
Vakarienei pasiekus kulinarinę kulminaciją, pagaliau prabylama apie paslaptį. Romanas išsirutulioja į kvapą gniaužiantį psichologinį trilerį, kuriame niekas nėra nekaltas.

Hermanas Kochas (gim. 1953)  žymus Nyderlandų humoristinių televizijos laidų („Jiskefet“) kūrėjas, aktorius ir rašytojas. Debiutavo romanu Gelbėk mus, Marija Montaneli. 2009-aisiais pasirodžiusi Vakarienė išgarsino autorių visame pasaulyje. Romanas buvo išverstas į daugiau nei 20 kalbų ir ilgas savaites nesitraukė iš The New York Times bestselerių sąrašo. Knyga autoriaus tėvynėje pelnė 2009-ųjų Metų knygos titulą ir Publikos premiją (NS Publieksprijs). Pagal romaną Nyderlanduose sukurta spektaklių ir filmas „Vakarienė“ (rež. Menno Meyjes).

Perskaičius šį įtraukiantį romaną, joks apsilankymas restorane nebebus įprastas.
De Volkskrant

Kaip toli galima eiti, siekiant apsaugoti savo vaiką?
Vrij Nederland

Kochas laviruoja tarp žanrų: tai ir trileris, ir psichologinis romanas, ir satyra vienu metu. Jis neleidžia pagrindiniams veikėjams elgtis pagal skaitytojų lūkesčius.
Tzum

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jonathan Safran Foer
Greta Musteikienė
Anna Todd
Alfonsas Eidintas
11,21 € (38,71 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
10,49 € (36,22 Lt)
2,61 € (9,01 Lt)
Knygyne: 9,55 € (32,97 Lt)

E.knygos užsakymas

9,02 € (31,14 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.