Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Keary Taylor - Ko aš nepasakiau...

Ko aš nepasakiau...

Keary Taylor

ISBN kodas: 9786090118511
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Apsvaigęs nuo alkoholio ir draugų padrąsintas Džeikas Heisas pagaliau ryžosi prisipažinti meilę ne vienus metus mylimai Samantai Šei, bet jis nė nenumanė, kad smagus vakaras baigsis avarija, po kurios jis daugiau niekada negalės kalbėti.
Grįžęs namo į salelę, kurioje gyvena vos penki tūkstančiai žmonių, Džeikas turės išmokti gyventi kaip nebylys. Jis pamatys, kad šeima – tai ne vien šešetas brolių ir seserų, kartais tavimi rūpinasi visa sala. O praleidęs daugiau laiko su Samanta, suvoks, kad kalbos netekimas dar nėra pati baisiausia tragedija. Galbūt, jei tik ji leis, Džeikas, net ir praradęs kalbos dovaną, galų gale pasakys tai, ko nespėjo ištarti anksčiau.
Dėl ko jis labiausiai gailisi? Dėl to, ko taip ir nepasakė ne vienus metus mylimai Samantai Šei, o dabar jau per vėlu. Džeikas daugiau niekada nebegalės kalbėti. Po gydymų grįžęs namo į salelę, kurioje gyvena vos penki tūkstančiai žmonių, jis turės išmokti gyventi kaip nebylys.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Salla Simukka
Michael Grant
Alyson Noel
Melvin Burgess
8,08 € (27,90 Lt)
Knygyne: 10,55 € (36,43 Lt)
8,10 € (27,97 Lt)
7,23 € (24,96 Lt)
4,33 € (14,95 Lt)

E.knygos užsakymas

7,11 € (24,55 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.