Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Michio Kaku - Proto ateitis: Mokslo pastangos suprasti protą, jį patobulinti ir išplėsti pažinimo ribas

Proto ateitis: Mokslo pastangos suprasti protą, jį patobulinti ir išplėsti pažinimo ribas

Michio Kaku

ISBN kodas: 9786094373237
Išleista: 2015
Leidykla: Eugrimas
Kategorija: Mokslas

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Michio Kaku savo knygoje „Proto ateitis" pateikia įspūdingo tyrinėjimo detalių, atspindinčių naujausius pasiekimus neuromokslo ir fizikos srityse. Anot autoriaus, naujausios technologijos padės atskleisti ir panaudoti neribotas žmogaus proto galias, o jos nulems neįtikėtinus pokyčius kasdieniame mūsų gyvenime. Savo knygoje M. Kaku sumaniai įrodo, kad tokios naujovės, kaip prisiminimų įrašymas, telepatija, sapnų filmavimas, minčių kontrolė, telekinezė, dirbtinio intelekto panaudojimas bei kiti naujausi mokslo atradimai neprieštarauja fizikiniams dėsniams ir artimiausioje ateityje virs pribloškiančia realybe!

Teorinės fizikos profesorius Michio Kaku – bene žymiausias šių laikų futuristas, visame pasaulyje išgarsėjęs taikliomis prognozėmis neuromokslo, fizikos ir technologijų srityse. Šio mokslininko žinios ir vizijos orientuotos į ateitį, o jo numatomi pokyčiai arba jau vyksta, arba įvyks artimiausioje ateityje. Štai kodėl jo knygos sulaukia tokio didelio susidomėjimo visame pasaulyje – tai tarsi kelionė į ateitį.

Savo ateities vizijomis M. Kaku dalijasi ir tarptautiniu bestseleriu tapusioje knygoje „Proto ateitis". Joje autorius gilinasi į proto, smegenų ir sąmonės sritis bei atskleidžia, kaip naujausi neuromokslo ir fizikos atradimai pakeis mūsų kasdienybę: vietoje interneto naudosime „protatinklį", kuriuo viso pasaulio žmonės galės keistis mintimis, jausmais ar netgi svajonių įrašais; savo smegenis sugebėsime perkelti į robotus, kurie mus nukels į atokiausius visatos kampelius; o dirbtiniai prisiminimai, implantuoti į mūsų smegenis, padės atsigauti po insulto ir įveiks tokias nepagydomas, kaip Alzheimeris, ligas...

Šios ir kitos Michio Kaku pranašystės nėra iš piršto laužtos. Jau dabar sukurta prototipų, patvirtinančių daugelio jo idėjų įgyvendinimą. „Prieš mus atsiveria nuostabus naujas mokslo pasaulis, pakeisiantis žmonijos likimą. Mes žengiame į naują neuromokslo aukso amžių", – teigia autorius. Ši knyga – tai kvietimas keliauti kartu.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Sudarytojai: Doc. dr. Gintautas Zabiela, Gabija Juščiūtė
Renata Matkevičienė
Spencer Wells
Sudarytojai: Antanas Andrijonas, Vytautas Vaitkus
5,79 € (19,99 Lt)
Knygyne: 39,10 € (135,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
8,69 € (30,00 Lt)
Knygyne: 28,96 € (99,99 Lt)

E.knygos užsakymas

10,97 € (37,88 Lt)
Kaina knygyne: 15,99 € (55,21 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.