Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Neil Shah - 10 žingsnių įveikti stresą

10 žingsnių įveikti stresą

Neil Shah

ISBN kodas: 9786094660603
Išleista: 2014
Leidykla: UAB Tyto alba
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Neilas Shahas – vienas didžiausių streso valdymo ir geros savijautos autoritetų Jungtinėje Karalystėje, Streso valdymo draugijos įkūrėjas ir vadovas. Jis konsultuoja ir skaito paskaitas streso valdymo klausimais, keliauja po pasaulį, mokydamas streso valdymo technikų. Tūkstančiams žmonių N. Shahas padėjo įveikti stresą juos individualiai konsultuodamas ir rengdamas specialius seminarus.

Kas yra stresas? Mūsų laikais vos įsijungi televizorių ar radiją, paimi į rankas laikraštį ar žurnalą ir, žiūrėk, būtinai aptiksi ką nors apie stresą. Net ir tuos, kurie nesusiduria su stresu tiesiogiai, anksčiau ar vėliau vis tiek pasiekia kokia nors įtampą kelianti informacija: žlunga pasaulio ekonomika, vyksta karas, teroro aktai, klimato kaita, žmogžudystės, nesiseka mylimai sporto komandai. Sąsajų su stresu gali atrasti kiekvienas, tačiau per mažai žinome, kad jį atpažintume ir imtumės priemonių neigiamam jo poveikiui sumažinti.
Ši knyga padės išmokti to, ko turėjome išmokti dar vaikystėje, – valdyti stresą ir užtikrinti, kad susidūrę su juo galėtume atpažinti ir imtis priemonių, kurios padėtų pakeisti mūsų elgseną. Ji atsakys į kai kuriuos klausimus, suteiks stiprybės ir žinių, kurios padės padėtį pakeisti. Pristatoma dešimties žingsnių programa surašyta nesudėtinga kalba, be jokio profesinio žargono ar terminologijos. Knygoje, be pagrindinės informacijos apie stresą, yra praktinių patarimų, kaip keisti mitybą, poilsį, gyvenimo būdą, taip pat įvairių metodų, kuriuos įvaldę vėl galėsite kontroliuoti savo gyvenimą, užuot leidę tai daryti stresui.
Ši knyga nėra kokia nors „daryk šitaip ir tavo gyvenimas taps nuostabus“ brošiūra. Didžioji dalis joje pateikiamos informacijos paremta asmenine autoriaus patirtimi. „Pirmasis streso palaužtas, ties nervinio išsekimo riba atsidūręs mano klientas buvau aš pats“, – sako Neilas Shahas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jamie Cat Callan
Maria Konnikova
Debra Moffitt
Tish Jett
5,58 € (19,27 Lt)
Knygyne: 6,99 € (24,14 Lt)
10,62 € (36,67 Lt)
6,65 € (22,96 Lt)
Knygyne: 10,56 € (36,46 Lt)
9,50 € (32,80 Lt)

E.knygos užsakymas

4,62 € (15,95 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.