Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Leil Lowndes - 92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose

92 gudrybės užmegzti gerus santykius. Kaip susikalbėti įvairiose situacijose

Leil Lowndes

ISBN kodas: 9786090106167
Išleista: 2012
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Ar kada nors žavėjotės šaunuoliais, kuriems, rodos, viskas sekasi? Dalykiniame susitikime jie šnekučiuojasi ramiai, o pokylyje jaučiasi jaukiai, gauna geriausią darbą, susiranda puikiausią porą ir turi šauniausių draugų.

Betgi daugelis jų nė kiek ne gudresni už jus, netgi nėmaž ne gražesni! Tiesiog geriau įgudę bendrauti su kitais. Naudodamiesi devyniasdešimt dviem veiksmingomis Leilos Loundes gudrybėmis ir jūs galite tapti bendravimo virtuozu gyvenime, meilėje bei versle.

Ši knyga, kurioje naujausi tyrimai susipina su išskirtiniu autorės pastabumu ir šiltu žvilgsniu į žmonių silpnybes, jus moko:– įspūdingai pasirodyti ir susipažinti su reikiamais žmonėmis,

– naudotis kūno kalba ir pavergti bet kurį pašnekovą,

– atrodyti savam ir palaikyti pokalbį bet kurioje draugijoje, net jei su ja neturite nieko bendro,

– paveikti vakarėlio dalyvius, kaip politikai paveikia minią,

– visada daryti savimi pasitikinčio, patikimo ir charizmatiško žmogaus įspūdį, kad ir kur pasirodytumėte.Autorė pateikia įdomių ir itin vertingų patarimų, iliustruotų gyvais pavyzdžiais iš kasdienio savo pačios, savo draugų, pažįstamų ir verslo partnerių gyvenimo.

Mūsų laikais nebeužtenka vien šypsotis ir sakyti komplimentus, kaip mokė autorės įkvėpėjas Deilas Karnegis – šiame amžiuje, pasak Leilos Londes, žmonės daug atidesni, pastabesni, atsargesni, tad ir mūsų metodai turi būti subtilesni.

Knyga parašyta patraukliu, įtaigiu stiliumi, gausi humoro. Daugiausia dėmesio skiriama kasdieniam bendravimui, todėl ji sudomins ir jaunimą, dar tik pradedantį megzti ryšius su pasauliu, ir bet kurį skaitytoją, siekiantį sklandžiau, darniau bendrauti su aplinkiniais.Naudodamiesi naujausiais gebėjimais jūs ne tik pralaušite ledus, jūs juos ištirpdysite.

Larry KingPuikiausias vadovas mąstančiam žmogui (....). Nepamainoma bendravimo priemonė.

Sally Jesse Raphael

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Malcolm Gladwell
Jan-Philipp Sendker
Gary Chapman
Bryan Tracy
6,98 € (24,10 Lt)
Knygyne: 10,99 € (37,95 Lt)
8,65 € (29,87 Lt)
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 7,90 € (27,28 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)

E.knygos užsakymas

6,95 € (24,00 Lt)
Kaina knygyne: 10,42 € (35,98 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.