Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Vitalij Gibertj - Ateities modeliavimas. Laimingo žmogaus praktikos

Ateities modeliavimas. Laimingo žmogaus praktikos

Vitalij Gibertj

ISBN kodas: 9786090111406
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Tik jūs patys tikrovę padarote tokią, kokia ji yra.Vitalijaus Giberto knyga jus nukels į vaikystę – į tuos potyrius, kai be baimės įsisupę sūpuoklėmis svaigdavote iš laimės, darydavote tik tai, ką norėdavote daryti... Augdami dažnai pamirštame paprastas nerūpestingo gyvenimo taisykles, pagal kurias viskas – lyg burtų lazdele mostelėjus. Perimame suaugusiųjų paklydimus su jų nepasitikėjimu, baimėmis, netikromis vertybėmis ir... kenčiame. Kaip ir dera suaugusiesiems.

Nereikia lankyti specialių kursų ar keliauti į žemės pakraštį pas aiškiaregius, kad sužinotumėte tai, ką žinote jau nuo gimimo. Tiesiog atraskite, atverkite tas žinias savyje – išmokite pasitikėti dieviškuoju planu, gyventi be prisirišimo ir baimės, sąmoningai rinktis tik norimą patirtį. Tai ir yra sveikatos, laimingų santykių, finansinės gerovės ir profesinės sėkmės raktas.Siūlau užmiršti nuoskaudas ir nesėkmes čia ir dabar. Ir su šia knyga ir mintimis, kurias ji įkūnija, leistis į nuostabią savęs pažinimo ir kitokio gyvenimo kelionę. Siūlau keliauti į džiaugsmo, meilės pasaulį ir išgyventi dabarties akimirkos grožį...

Vitalij Gibert

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Sonja Lyubomirsky
Og Mandino
Isabel Losada
Robin Sharma
9,29 € (32,08 Lt)
2,02 € (6,97 Lt)
6,94 € (23,96 Lt)
Knygyne: 10,30 € (35,56 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 6,92 € (23,89 Lt)

E.knygos užsakymas

6,95 € (24,00 Lt)
Kaina knygyne: 10,65 € (36,77 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.