Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Regina Bonsel - Atsipalaiduokite! Dvasinis streso valdymas pagal Šri Šri Ravi Šankarą

Atsipalaiduokite! Dvasinis streso valdymas pagal Šri Šri Ravi Šankarą

Regina Bonsel

ISBN kodas: 9786090110355
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
„Gyvenimo menas“ – tai sėkmė be streso

Gyvename skubančiame pasaulyje: esu pasiekiamas, vadinasi, esu!? Skubantis žmogus – sėkmės žmogus!? Bet gyvenimas tarsi greitkelyje sukelia fizinę ir dvasinę įtampą, kuri gali pasireikšti kūno skausmais ar net visišku išsekimu.

Susipažinę su indų jogos guru Šri Šri Ravi Šankaro mokymu suprasite, kad dvasinis streso valdymas yra daug veiksmingesnis už laiko valdymą. Fiziniai ir kvėpavimo pratimai, meditacija ir žinios apie savijautą veikiančius veiksnius padės suvaldyti stresą, o išlaisvinta energija suteiks gyvenimui džiaugsmo ir kūrybiškumo.

Jogos, kvėpavimo ir meditacijos mokytoja Regina Bönsel yra viena pirmųjų garsaus indų mokytojo Šri Šri Ravi Šankaro mokinių Vokietijoje ir „Gyvenimo meno“ organizacijos Vokietijoje įkūrėjų. Šioje knygoje ji glaustai ir įtaigiai apibendrina vadovavimo kursams, paremtiems Šri Šri Ravi Šankaro mokymu, patirtį.

Indų mokytojas Šri Šri Ravi Šankaras yra humanistinės organizacijos „Gyvenimo menas“, kuri veikia daugiau kaip 150 pasaulio šalių, įkūrėjas, dirba humanistinį darbą ir moko dvasinio streso valdymo. Specialiuose „Gyvenimo meno“ kursuose išmokti kvėpavimo pratimai šalia meditacijos ir kontempliacijos tampa veiksmingu įrankiu, padedančiu įgyti dvasinį aiškumą, vidinę taiką ir pasitikėjimą.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jaroslavas Melnikas
Mary Hartley
Dale Carnegie Training
Og Mandino
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 9,72 € (33,56 Lt)
6,39 € (22,06 Lt)
2,99 € (10,32 Lt)
Knygyne: 4,59 € (15,85 Lt)
2,02 € (6,97 Lt)

E.knygos užsakymas

4,62 € (15,95 Lt)
Kaina knygyne: 7,00 € (24,17 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.