Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Saulius Jovaišas, Girėnė Ščiukaitė - Ieškai darbo? Specialistų patarimai kaip susirasti darbą Lietuvoje

Ieškai darbo? Specialistų patarimai kaip susirasti darbą Lietuvoje

Saulius Jovaišas, Girėnė Ščiukaitė

ISBN kodas: 9786090109151
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Taip ir norisi paraginti: jei šiuo metu įtemptai ieškai darbo ar nuolat galvoji apie darbovietės keitimą, padaryk poros dienų pertrauką. Perskaityk šitą knygą. Ir tuoj pat galėsi tęsti paiešką. Pora dienų darbo rinkos smarkiai nepakeis. O skaitant gali rastis naujų minčių arba atsakymų į kai kuriuos svarbius klausimus. Šie klausimai susiję su tavo vertybėmis, su tuo, kas tau gyvenime svarbu. Ir padeda suvokti, kokio darbo reikia ieškotis, kad jį dirbdamas jaustumeisi gerai. Šie apmąstymai padės nusibrėžti svajonės kontūrus. Ir pasirinkti.

Šią knygą specialiai jums parašė personalo atrankos specialistai Saulius Jovaišas ir Girėnė Ščiukaitė. Paprastai ir suprantamai, su lengva humoro gaidele jie atsakė į daugybę svarbių klausimų, kurie neišvengiamai kyla ieškant darbo. Neretai darbo ieškojimas ar noras jį pakeisti yra tarsi klaidžiojimas užrištomis akimis be aiškių krypties ženklų. Tos paieškos vykdomos intuityviai, iš nuogirdų, deja, ne visada tinkamai ir sėkmingai. Autoriai turėjo tikslą padėti visiems, kas nori realizuoti save. Suteikti drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Čia rasite patarimų ir atsakymų į daugybę klausimų, nuolat kylančių ieškant darbo: kaip rašyti savo CV ir motyvacinį laišką, kaip elgtis pokalbio dėl darbo metu, į kokius svarbius klausimus sau ir darbdaviui atsakyti, kaip derėtis dėl atlyginimo, kaip įsitvirtinti naujoje darbovietėje ir ką daryti, jei darbo gauti nepavyko, į ką atkreipti dėmesį sudarant darbo sutartį ir kaip planuoti savo išlaidas bei pajamas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins
Jaroslavas Melnikas
Jamie Cat Callan
Susan Cain
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 9,05 € (31,25 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 9,72 € (33,56 Lt)
5,58 € (19,27 Lt)
Knygyne: 6,99 € (24,14 Lt)
8,76 € (30,25 Lt)
Knygyne: 13,03 € (44,99 Lt)

E.knygos užsakymas

4,92 € (16,99 Lt)
Kaina knygyne: 7,90 € (27,28 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.