Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Isabel Losada - Kaip aš ieškojau savęs, arba keliai į rojų

Kaip aš ieškojau savęs, arba keliai į rojų

Isabel Losada

ISBN kodas: 9786090110386
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
„Jaučiatės įstrigę? Aš irgi. Keliaudama į nušvitimą įkritau duobėn. Nemanėte, kad būna tokių gilių duobių, iš kurių negali išlipti? O aš įkliuvau.“
Knygos autorė Isabelė Losada išsikėlė kuklų tikslą – „kasdien jaustis beprotiškai laiminga“. Tačiau paaiškėjo, kad kelias sunkus, o Visata neatsiliepia į jos norus. Isabelė lieka be darbo, be vyro, namuose tvyro sumaištis. „Viskas, kas tik galėjo būti blogai, ir buvo blogai“, – sako ji. Taigi knygos autorė nusprendžia pertvarkyti gyvenimą ir pasikeisti pati. Vesdama mus Naujojo amžiaus labirintais, ji su žurnalistiniu užsidegimu ir be baimės aprašo pakvaišėlių fengšui specialistų konsultacijas, entuziastingų motyvacijos guru seminarus, Mudži pamokas. Autorė tyrinėja žmogaus tobulėjimo galimybes ir dvasingumą.
Nuoširdžiai ir atvirai, beveik absurdiškai, Isabelė rodo sunkų kelią į savęs pažinimą ir siūlo naujai pažvelgti į gyvenimą.

Ji priklausoma nuo kavos, alergiška sportui, savikritiška ir skeptiška rašytoja. Prisidėkite prie Isabelės Losados ir kartu ieškokite savęs: gilinkitės į savo pojūčius, sielą ir gyvenimą. Pasiskaitykite apie linksmas nevykusių fengšui konsultantų pastangas bei puikiai nusisekusią ajahuaskos gėrimo ceremoniją.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Malcolm Gladwell
Anthony Robbins
Og Mandino
Robin Sharma
1,98 € (6,84 Lt)
Knygyne: 3,29 € (11,36 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
8,69 € (30,00 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 5,76 € (19,89 Lt)

E.knygos užsakymas

6,94 € (23,96 Lt)
Kaina knygyne: 10,30 € (35,56 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.