Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Gabrielle Bernstein - Maži stebuklai. Laikas įsiklausyti į save

Maži stebuklai. Laikas įsiklausyti į save

Gabrielle Bernstein

ISBN kodas: 9786090117682
Išleista: 2015
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Stilinga, tiesiai kalbanti ir „įkrauta“ teigiama energija.
The Sunday Times
Ši knyga nukreipia reikiamu keliu, padeda išsilaisvinti iš baimės ir įtampos. Knygoje siūlomi įkvepiantys žymiausių pasaulyje dvasinių mokymų būdai, kaip pasiekti ramybę. Mano pasirinktieji išsiskiria tuo, kad padeda greitai įveikti įtampą ir baimę bet kuriuo metu – net jei tam galite skirti vos minutę. Juk, tiesą sakant, esame gana užsiėmę. Dvasiniai mokymai neturėtų dar labiau paaštrinti šio pojūčio. Priešingai, jie turi pasiūlyti, kaip greitai išsiveržti iš streso ir sutrikusios būsenos, kad galėtume gyventi ramiai. Ši knyga – tarsi gelbėjimo ratas trokštantiems išsivaduoti iš nerimo.
Gabrielle Bernstein
Knygoje Maži stebuklai pateikiami 108 būdai, padedantys spręsti problemas, su kuriomis susiduriame dažniausiai. Aptariant kiekvieną jų išskiriamas aktualus klausimas, paskui pateikiami dvasiniai pratimai, meditacijos ir praktiški, iškart pritaikomi patarimai. Apie kiekvieną pratimą pasakojama suprantamai, pateikiama veiksmingų dvasinių tiesų, taip pat aptariamos padedančios pakeisti gyvenimą kundalini meditacijos ir pamokos.

Gabrielė Bernstain (Gabrielle Bernstein) – New York Times perkamiausių knygų autorė. Kaip specialistė ji nuolat dalyvauja Opros Vinfri (Oprah Winfri) laidoje, pristatoma kaip naujos kartos mąstymo lyderė. Gabrielė yra įkūrusi socialinio tinklo svetainę moterims HerFuture.com, padedančią joms bendrauti, įkvepiančią jas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins
Regina Bonsel
Dale Carnegie, & Associates
Gary Chapman, Jennifer Thomas
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 8,02 € (27,69 Lt)
4,62 € (15,95 Lt)
Knygyne: 7,00 € (24,17 Lt)
2,99 € (10,32 Lt)
Knygyne: 4,99 € (17,23 Lt)
6,39 € (22,06 Lt)

E.knygos užsakymas

8,08 € (27,90 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.