Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Patricia Spadaro - Menas mylėti save. Pagarba sau ir kiti gyvenimo paradoksai

Menas mylėti save. Pagarba sau ir kiti gyvenimo paradoksai

Patricia Spadaro

ISBN kodas: 9786090106808
Išleista: 2012
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Mes nuolat grumiamės, norėdami išlaikyti pusiausvyrą tarp šeimos, darbo, bendruomenės ir savo pačių poreikių. Tačiau ar žinome, kad tikroji mus kamuojančios įtampos priežastis – nesugebėjimas atpažinti ir priimti visa persmelkiantį, bet dar nepakankamai suprantamą gyvenimo paradoksą.

Ar turėčiau pasiaukoti kitiems, ar verčiau skirti laiko sau? Būti dosniam ar nustatyti ribas? Palaikyti santykius ar atsisveikinti? Jei noriu duoti kitiems, ar iš tiesų turiu aukoti save? Tokie prieštaravimai nėra vien įprasta gyvenimo dalis, tai ir yra gyvenimas. Nors šiuolaikinė visuomenė itin susirūpinusi tuo, kaip atgauti pusiausvyrą, geriau tą išmano Rytų ir Vakarų išmintingieji. Knygoje jungiant didžiųjų pasaulio dvasinių tradicijų (krikščionybės, budizmo, judaizmo) išmintį su tikromis gyvenimo istorijomis ir praktiniais patarimais, demaskuojami mitai apie gebėjimą duoti. Tai tėra pusiau tiesos, kurios neleidžia mums gyventi galimybių ir aistros kupino gyvenimo. Atvirai, jausmingai ir su dalelyte humoro Patricija Spadaro parodo, kaip, aplenkus šiuos mitus, grįžti prie gyvenimo iš širdies stebuklo, išlaisvinti kūrybinę dvasią, išgirsti vidinį balsą ir su savo brangiausiais žmonėmis dalytis tuo, ką turime vertingiausia.

Knyga „Menas mylėti save“ 2010 metais buvo įvertinta dviem nacionalinėmis JAV leidėjų premijomis.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Enitan O. Bereola II
Vitalij Gibertj
Olegas Lapinas, Dalia Lapinienė
Darius Čibonis
9,00 € (31,08 Lt)
Knygyne: 11,99 € (41,40 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 10,65 € (36,77 Lt)
6,76 € (23,34 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 5,50 € (18,99 Lt)

E.knygos užsakymas

6,08 € (20,99 Lt)
Kaina knygyne: 8,94 € (30,87 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.