Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Louann Brizendine - Moters smegenys

Moters smegenys

Louann Brizendine

ISBN kodas: 9789955238188
Išleista: 2013
Leidykla: UAB "Baltų lankų leidyba"
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Kodėl moterys kalbesnės už vyrus? Kodėl jos prisimena smulkiausias barnių detales, o vyrai neprisimena net pačių barnių? Kodėl jos kaip įmanydamos vengia konflikto? Kodėl moterys dvigubai dažniau nei vyrai serga depresija?
Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – daug diskusijų sukėlusioje knygoje Moters smegenys. Pasitelkdama naujausių tyrimų duomenis, neuropsichiatrė Louann Brizendine atskleidžia, kaip unikali smegenų struktūra veikia moters mąstyseną, bendravimą, vertinimus ir santykius su kitais.
Louann Brizendine – mokslų daktarė, Kalifornijos universiteto neuropsichiatrė, Moterų nuotaikos ir hormonų klinikos įkūrėja.
Tai kelių žemėlapis moterims, kurioms svarbu rasti mokslinį savo elgsenos paaiškinimą, kita vertus – profesionalus vadovas, gvildenantis santykių problemas. Autorei geriausiai sekasi paaiškinti neurocheminius aistringos meilės mechanizmus.
San Francisco Chronicle
Atvartai:
Feministės gali džiūgauti: pagaliau kažkas rimtai susirūpino moters sveikata ir parašė išsamią studiją apie moters smegenis. <...> Tačiau ši knyga tikrai nemaloniai nuteiks tas feministes, kurios užsispyrusios neigia lyčių skirtumus.
Washington Times
Tikras informacijos ir pribloškiančių įžvalgų lobynas. <...> Nors ši knyga bus įdomi visiems, norintiems suprasti, kodėl vyrai ir moterys tokie skirtingi, ji ypač naudinga moterims ir mergaites auginantiems tėvams.
Publishers Weekly

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Og Mandino
Jaroslavas Melnikas
Vadim Zeland
Mattew Kelly
8,69 € (30,00 Lt)
Knygyne: 9,29 € (32,08 Lt)
6,37 € (21,99 Lt)
Knygyne: 9,72 € (33,56 Lt)
4,92 € (16,99 Lt)
Knygyne: 7,18 € (24,79 Lt)
6,08 € (20,99 Lt)
Knygyne: 9,12 € (31,49 Lt)

E.knygos užsakymas

12,64 € (43,64 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.