Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Winand von Petersdorff, Patrick Bernau - Mąstymo klaidos

Mąstymo klaidos

Winand von Petersdorff, Patrick Bernau

ISBN kodas: 9786090116746
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Ar žinojote, kad 10 eurų praradimas mus veikia lygiai taip pat kaip 25 eurų išlošimas? Atsakymas į šį klausimą – vienas seniausių atradimų elgsenos ekonomikoje.
Klasikinio ekonomikos mokslo šešėlyje per pastaruosius dvidešimt metų išaugo nauja tyrimų šaka – elgsenos ekonomika. Ji pagrindžia mūsų veiksmus, kai turime apsispręsti, kaip elgtis su savo pinigais. Kokia logika nulemia kartais neprotingus mūsų sprendimus? Ar tikrai jaučiamės laimingesni, kai nuodugniai apgalvoję ką nors nusprendžiame? Ar pinigus smulkaus nominalo kupiūromis išleidžiame greičiau nei stambaus nominalo banknotus? Ar būname dosnesni iš anksto gavę dovanėlę? – štai į tokius ir panašius klausimus stengiasi atsakyti šis mokslas.
Knygoje, sudarytoje iš ekonomistų ir finansų analitikų straipsnių, spausdintų Vokietijos laikraštyje „Frankfurter Allgemeine“, analizuojamos mąstymo ir elgsenos klaidos, silpnybės, kuriomis naudojasi šiuolaikinis verslo pasaulis ir kurios mums kainuoja nemenkus pinigus.
Winandas von Petersdorffas, Patrickas Bernau ir kiti kompetentingi autoriai šioje knygoje pateikia pritrenkiančių išvadų. Knygos straipsniai, spausdinti populiariame Vokietijos laikraštyje „Frankfurter Allgemeine“ ir nagrinėjantys mūsų elgseną, padės išvengti mąstymo klaidų ir pamažu keisti įpročius. Knygą iliustravo Oliveris Weissas, daugybės laikraščių, žurnalų ir knygų iliustratorius.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Linata Dvareckienė
Caroline Myss
Wayne Dyer
Vadim Zeland
1,98 € (6,84 Lt)
Knygyne: 3,99 € (13,78 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
9,14 € (31,56 Lt)
Knygyne: 11,85 € (40,92 Lt)

E.knygos užsakymas

9,54 € (32,94 Lt)
Kaina knygyne: 12,45 € (42,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.