Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Maria Konnikova - Mąstyti kaip Šerlokas Holmsas. Kaip veikia protas

Mąstyti kaip Šerlokas Holmsas. Kaip veikia protas

Maria Konnikova

ISBN kodas: 9786090119587
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Ši knyga moko skaitytojus tobulinti pasaulio suvokimo ir stebėjimo, prisiminimų saugojimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius.
Scientific American
Turbūt nerasime kito literatūrinio personažo, pasižyminčio tokia mąstymo skvarba, įžvalga ir pastabumu kaip Šerlokas Holmsas. Tad kas yra Šerlokas Holmsas? Ar jo intelektas tėra viso labo grožinės literatūros dovana mums, ar vis dėlto galime kai kuriuos jo mąstymo bruožus tiesiog išsiugdyti?
Galime! – teigia knygos autorė psichologė Maria Konnikova ir remdamasi A. Conan-Doilio kūrinių ištraukomis vaizdžiai, labai tiksliai atskleidžia mūsų mąstymo, proto veikimo mechanizmus. Pasiremdama Holmso metafora, kad smegenys yra „proto palėpė“, kurioje saugoma informacija ir organizuojamos žinios, ji parodo, kaip galima protavimo strategijas ir žinias pritaikyti kasdieniame savo gyvenime. Knyga paremta XXI a. neurologijos ir psichologijos mokslo tyrinėjimais. Joje aptariami unikalūs Holmso metodai: sąmoningumas čia ir dabar, stebėjimas, loginė dedukcija. Pasiremiant šiomis žiniomis galima spręsti savo problemas ar padidinti kūrybines galias.
Įdomus Holmso nuotykių ir šiuolaikinio neurologijos mokslo derinys.
The New York Times

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Car­los Castan­eda
Robin Sharma
Vitalij Gibertj
Joe Vitale
2,61 € (9,01 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 7,56 € (26,10 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 10,65 € (36,77 Lt)
5,50 € (18,99 Lt)
Knygyne: 8,04 € (27,76 Lt)

E.knygos užsakymas

10,62 € (36,67 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.