Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Dale Carnegie Training - Pakilk ir prabilk!: kaip tapti puikiu oratoriumi – meistriškumo paslaptys

Pakilk ir prabilk!: kaip tapti puikiu oratoriumi – meistriškumo paslaptys

Dale Carnegie Training

ISBN kodas: 9786094371745
Išleista: 2011
Leidykla: Eugrimas
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Tapkite puikiu oratoriumi, kokiu visada norėjote būti!

Visi iš karto atpažįstame puikų oratorių, kai tik tokį išgirstame. Atrodo, kad toks žmogus turi tokių savybių – pasitikėjimo savimi, charizmatiškumo, iškalbingumo, erudicijos – kurių stokoja likusieji. Tačiau gebėjimas gerai kalbėti atsistojus priešais kitus yra tik įgūdis, o ne Dievo dovana. Tai reiškia, kad kiekvienas gali to išmokti, jei tik gaus gerų pamokymų.

„Pakilk ir prabilk!“ duoda jums viską, ką būtina žinoti, norint tapti susitvardančiu, nepriekaištingu, meistrišku oratoriumi. Ji atskleidžia metodus, kuriuos sėkmingai naudojo daugybė puikių oratorių per visą žmonijos istoriją. Šioje knygoje sužinosite, kaip tinkamai pasiruošti sakyti kalbą, išsiugdyti savo unikalų, nepakartojamą stilių, įveikti scenos baimę ir per minutę įgyti klausytojų palankumą, užkariauti jų širdis.
Ji pilna naudingų patarimų, realaus gyvenimo pavyzdžių, įskaitant ir kai kuriuos pasaulio žymiausius oratorius. Tai geriausias viešo kalbėjimo vadovas. Pagrindiniai metodai, kurių išmoksite iš šios knygos, tikrai pravers jums ateityje.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins
Jan-Philipp Sendker
Robin Sharma
Oliver Sacks
5,21 € (17,99 Lt)
Knygyne: 8,02 € (27,69 Lt)
8,65 € (29,87 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 6,92 € (23,89 Lt)
7,99 € (27,59 Lt)

E.knygos užsakymas

2,99 € (10,32 Lt)
Kaina knygyne: 4,59 € (15,85 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.