Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Joseph Messinger - Slapti kūno pranešimai. Ką atskleidžia jūsų gestai

Slapti kūno pranešimai. Ką atskleidžia jūsų gestai

Joseph Messinger

ISBN kodas: 9786090111376
Išleista: 2013
Leidykla: Alma littera
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Žodžiai negalvoja, ką sako. Jie slepia tiesą, iškraipo tikrovę. Jie padeda kalbėtojui atkurti pasaulį ne tokį, koks yra, bet tokį, kokio norėtų. Judesiams nereikia tokio dvilypio kalbėjimo, jie perteikia tiesą arba tikrovę, kurią žodžiai stengiasi pagražinti.Sukate garbaną tarp pirštų, netikėtai suneriate rankas už nugaros, juokdamiesi suimate nosį dviem pirštais, audringai kalbėdami pakeliate rodomąjį pirštą į viršų, klausotės pašnekovo pasirėmę galvą plaštaka ar uždengę lūpas pirštu, o sėdėdami susirinkime laikote pėdas lyg balerina ant pirštų galiukų? O taip, tada apie jus tikrai galima nemažai pasakyti! Šis išsamus vadovas dešifruos slaptus kūno pranešimus ir atskleis daugybę įdomios informacijos, kurią galėsite panaudoti stebėdami ir kitus, ir save patį. Juk kiekvienas mūsų judesys reaguoja į bendrą psichologinę atmosferą, perteikia emocijas ir išreiškia asmenybės tipą.

Pasaulyje pripažintas kūno kalbos žinovas Josephas Messinger (Žozefas Mesenžė) atskleidžia, kaip paprasčiausi judesiai išduoda mūsų slapčiausias mintis.

Knyga išsiskiria ne tik kokybiškomis pieštinėmis iliustracijos, solidžia apimtimi, bet ir temų suskirstymu pagal abėcėlę: tad jos nereikia skaityti iš eiles – tiesiog susiraskite jus dominančią kūno dalį ir sužinokite jai būdingų gestų reikšmę.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Debra Moffitt
Deepak Chopra
Dale Carnegie
Rebecca Bailey, Elizabeth Bailey
6,65 € (22,96 Lt)
Knygyne: 10,56 € (36,46 Lt)
5,79 € (19,99 Lt)
3,47 € (11,98 Lt)
Knygyne: 4,99 € (17,23 Lt)
7,07 € (24,41 Lt)

E.knygos užsakymas

8,10 € (27,97 Lt)
Kaina knygyne: 12,16 € (41,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.