Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Susan Cain - TYLA: introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

TYLA: introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

Susan Cain

ISBN kodas: 9786098105049
Išleista: 2013
Leidykla: Aukso pieva
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
SUSAN CAIN − knygos, žaibiškai tapusios The New York Times skaitomiausiu leidiniu, jau išverstu į trisdešimt kalbų, autorė. Jos mintys apie introversiją ir drovumą pasirodė The New York Times, The New Yorker, O, The Oprah Magazine; Time.com ir PsychologyToday.com. Introversijos temomis S. Cain kalbėjo Microsoft, Google, JAV iždo darbuotojams ir konferencijoje TED 2012, kurią internete pažiūrėjo 3 milijonai žiūrovų. Susan Cain pasirodė per televiziją, radiją, tokiose laidose ir programose kaip CBS This Morning, NPR All Things Considered, NPR Diane Rehm. Su jos knyga supažindino Time, The Atlantic, Wired, Fast Company, Real Simple, Fortune, Forbes, USA Today, The Washington Post, CNN, Slate.com, daugelis kitų leidinių ir internetinių svetainių.

Beveik pusė mūsų pažįstamų žmonių yra introvertai. Jie mieliau klauso, nei šneka, mieliau skaito, nei siaučia vakarėliuose, jie kuria naujoves, tačiau nemėgsta savęs viešinti, mieliau suka galvą vienumoje, nei pasineria į grupės idėjų kūrimo procesą. Nors juos neretai vadiname „tyliais“, kaip tik jiems turėtume būti dėkingi už daugelį nuostabiausių visuomenės laimėjimų. Nemažai didžiausių mūsų idėjų, meno kūrinių, išradimų − ir evoliucijos teorija, ir Van Gogho saulėgrąžos, ir asmeniniai kompiuteriai, atsirado tylių ir intelektualių žmonių, mokančių įsiklausyti į savo vidinį pasaulį ir iškelti jame glūdinčius turtus, pastangomis. Be introvertų pasaulyje nebūtų: reliatyvumo teorijos, Chopino noktiurnų, Prousto „Prarasto laiko beieškant“, Piterio Peno, filmo „Šindlerio sąrašas“, Google, Hario Poterio ir kt.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Patricia McCormick
Joseph Messinger
Vitalij Gibertj
Og Mandino
7,36 € (25,41 Lt)
Knygyne: 9,55 € (32,97 Lt)
8,10 € (27,97 Lt)
Knygyne: 12,16 € (41,99 Lt)
6,95 € (24,00 Lt)
Knygyne: 10,65 € (36,77 Lt)
2,02 € (6,97 Lt)

E.knygos užsakymas

8,76 € (30,25 Lt)
Kaina knygyne: 13,03 € (44,99 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.