Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Oliver Sacks - Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle

Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle

Oliver Sacks

ISBN kodas: 9786094272271
Išleista: 2016
Leidykla: Kitos knygos
Kategorija: Psichologija

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Ši žymaus britų neurologo ir neuropsichologo Oliverio Sackso knyga, netikėtai tapusi tarptautiniu bestseleriu, laikoma neurologijos mokslo klasika.
Joje pasakojamos keistame ir painiame neurologinių sutrikimų pasauly pasiklydusių pacientų istorijos. Čia sutiksime žmones, patyrusius percepcinių ir intelektinių pokyčių, individus, kurie nevalingai kalba nešvankybes arba kurių galūnės jiems patiems tapo svetimos, matysime sudėtingas asmenybes, į kurias žiūrima kaip į protiškai atsilikusius ligonius, nors iš tiesų jos turi nepaprastų meninių ar matematinių gebėjimų.
Tai pasakojimai apie tikrąjį žmogiškumą, empatijos pratybos, padedančios suvokti, kokiose skirtingose realybėse gali gyventi žmonės. Šios knygos istorijos inspiravo meno kūrėjus – pagal jas statomos operos ir spektakliai, kuriami personažai.
„Neįtikėtinai įtraukianti knyga. Oliverio Sackso pasakojimai tokie gyvi, kad daugelis jų virsta įstabiomis metaforomis, apibūdinančiomis ne tik šiuolaikinės medicinos, bet ir šiuolaikinio žmogaus būsenas.“ (New York Magazine)
„Bene žymiausias XXI amžiaus autorius, rašantis medicinos tema.“ (New York Times)
„Provokuojantis žvilgsnis į žmogaus proto gelmes.“ (St. Louis Dispatch)

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Dale Carnegie
Bryan Tracy
Jan-Philipp Sendker
Aleksandras Savijašas
3,47 € (11,98 Lt)
Knygyne: 4,99 € (17,23 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
8,57 € (29,59 Lt)
4,34 € (14,99 Lt)
Knygyne: 6,81 € (23,51 Lt)

E.knygos užsakymas

7,99 € (27,59 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.