Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Eben Alexander - Gyvas dangaus įrodymas: neurochirurgo kelionė į pomirtinį gyvenimą

Gyvas dangaus įrodymas: neurochirurgo kelionė į pomirtinį gyvenimą

Eben Alexander

ISBN kodas: 9786094372254
Išleista: 2013
Leidykla: Eugrimas

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
"Dangus iš tiesų yra" - tokią žinią pasauliui perteikia savo akimis pomirtinį gyvenimą regėjęs neurochirurgas Ebenas Alexanderis. Kadaise skeptiškai reagavęs į pasakojimus apie anapusinį pasaulį, šiandien knygoje "Gyvas dangaus įrodymas" gydytojas tvirtina – kita būtis egzistuoja.

Staiga užklupusi liga nugramzdino gydytoją į komos būseną, atskirdama jo sielą nuo fizinio kūno. Su kiekviena diena, praleista ligos patale, jo organizmas nenumaldomai silpo, tačiau dvasia pasinėrė į naujus, dar niekada neišgyventus potyrius. Šis netikėtas likimo iššūkis leido Ebenui atitrūkti nuo realaus pasaulio ir pažinti tai, kas slypi už mūsų suvokimo ribų, bei išmokti svarbiausią gyvenimo pamoką. Kaip gydytojas, jis įsitikino, kad sąmonė egzistuoja net tada, kai smegenys nefunkcionuoja. Ir tai, kad šitai teko patirti jam, gydytojui neurologui, Ebenas suprato kaip kvietimą naujai įvertinti mokslinius tokios būklės paaiškinimus.

Įspūdinga ir neįkainojama patirtis pakeitė gydytojo gyvenimą. Knygoje "Gyvas dangaus įrodymas" autorius atrasta tiesa dalijasi su mumis, kad paskatintų permąstyti dvasines vertybes ir atrasti sielos pilnatvę.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Jim B. Tucker
Irena Barvydė-Metrikienė
Jorge Mario Bergoglio, popiežius Pranciškus
Varinda Tarzie Vittachi
4,89 € (16,88 Lt)
Knygyne: 6,98 € (24,10 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
8,24 € (28,45 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)

E.knygos užsakymas

4,68 € (16,16 Lt)
Kaina knygyne: 6,69 € (23,10 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.