Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Reza Aslan - Maištininkas

Maištininkas

Reza Aslan

ISBN kodas: 9786094272240
Išleista: 2016
Leidykla: Kitos knygos

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Aiški, intelektuali, įtraukianti knyga, kupina pagarbos religijai ir krikščionybei. (The New Yorker)
Aslanas neketina pulti religijos, juo labiau – priešinti krikščionybės kitai religijai. Jis ragina mus žavėtis Jėzumi – vienu iš mesijų, užgimusių Romos okupuotoje Palestinoje. (Booklist)
Prieš daugiau nei du tūkstančius metų po Galilėją klajojo žydų pamokslininkas ir stebukladarys, kuris būrė sekėjus Dievo karalystei įkurti. Šis judėjimas kėlė grėsmę valstybei, todėl Romos imperija maištininką suėmė ir nubaudė mirties bausme kaip didžiausią nusikaltėlį. Po kelių dešimtmečių jį imta vadinti Dievo sūnumi.
Rezos Aslano pavaizduotas Jėzus – istorinis asmuo, giliai ir aistringai tikintis žmogus, charizmatiškas zelotų sektos lyderis, žadėjęs išvaduoti žydus iš romėnų priespaudos. Remdamasis naujausiais istoriniais tyrinėjimais, autorius aprašo krikščioniškajai kultūrai neįprastą Jėzų ir atskleidžia, kodėl ankstyvoji krikščionybė politiškai sąmoningą ir karingą maištininką pavertė taikaus dvasingumo mokytoju.
Ši knyga sukėlė skandalą JAV, tačiau labiau ne dėl to kas joje rašoma, o dėl fakto, kad Irane gimęs ir Niujorke gyvenantis religijos tyrinėtojas Reza Aslanas yra musulmonas.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Varinda Tarzie Vittachi
Jim B. Tucker
Irena Barvydė-Metrikienė
Eben Alexander
0,00 € (0,00 Lt)
4,89 € (16,88 Lt)
Knygyne: 6,98 € (24,10 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
4,68 € (16,16 Lt)
Knygyne: 6,69 € (23,10 Lt)

E.knygos užsakymas

7,01 € (24,20 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.