Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Jim B. Tucker - Sugrįžimas į gyvenimą: Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos

Sugrįžimas į gyvenimą: Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos

Jim B. Tucker

ISBN kodas: 9786094373268
Išleista: 2016
Leidykla: Eugrimas

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Medicinos mokslų daktaras Jimas Tuckeris savo knygoje „Sugrįžimas įgyvenimą“ atskleidžia neįtikėtinas istorijas vaikų, prisimenančių praėjusius gyvenimus. Kruopščiai rinkdamas ir tikrindamas kiekvieną pasakojimo detalę, autorius pateikia nenuginčijamų reinkarnacijos įrodymų, priversiančių suabejoti didžiausius šios temos skeptikus.

Reinkarnacija – tiesa ar mitas? Vis daugiau mokslo žmonių bando rasti įrodymų, patvirtinančių ne tik egzistavimą po mirties, bet ir galimybę dar kartą sugrįžti į gyvenimą. Vienas tokių žmonių – medicinos mokslų daktaras Jimas Tuckeris, kruopščiai tiriantis vaikų prisiminimus apie praėjusius gyvenimus.

Autoriaus pasakojamose istorijose vieni vaikai staiga prabyla niekam negirdėta tolimos šalies kalba, kiti turi įgimtų dėmių ar apgamų, kurie tiksliai sutampa su mirusio (ir atgimusio) žmogaus turėtais kūno defektais ar patirtomis žaizdomis, o dar kiti tiksliai nurodo gyvenamąją vietą, artimų žmonių vardus ir kitas svarbias ankstesnio gyvenimo detales.

Tačiau kone labiausiai šioje knygoje stulbina ne faktų apie praėjusius gyvenimus sutapimas, o vaikų išgyvenimai sutikus buvusius artimuosius ar apsilankius anksčiau gyventose vietose...

„Ši knyga ne tik privers patikėti pomirtinio gyvenimo galimybe, bet ir paskatins susimąstyti apie mūsų prigimtį bei egzistavimo šiame pasaulyje prasmę.“

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Reza Aslan
Jorge Mario Bergoglio, popiežius Pranciškus
Irena Barvydė-Metrikienė
Eben Alexander
7,01 € (24,20 Lt)
8,24 € (28,45 Lt)
0,00 € (0,00 Lt)
4,68 € (16,16 Lt)
Knygyne: 6,69 € (23,10 Lt)

E.knygos užsakymas

4,89 € (16,88 Lt)
Kaina knygyne: 6,98 € (24,10 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.