Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Guillaume Musso - Dabarties akimirka

Dabarties akimirka

Guillaume Musso

ISBN kodas: 9789955239697
Išleista: 2016
Leidykla: Baltos lankos

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
  • Atviras MOBI
Lizai ir Arturui lemta matytis tik kartą per metus.
Jis savo gyvenimą praleidžia jos ieškodamas...
...Ji savąjį – jo laukdama.

Kai Lizai prausiantis duše netikėtai šalia išdygsta pirmąkart gyvenime matomas vyras, ji iš visų jėgų jam tvoja ir pabėga. Antrąkart jie susitinka bare. Šįkart – neatsitiktinai, nes Arturas jos ieškojo po visą Niujorką. Tačiau ji nė nenutuokia, kad tai tas pats vyras. Tarp jų akimirksniu užsimezga nepaprastas ryšys.
Nuo šiol Liza rizikuos viskuo, kad galėtų būti su Arturu. Net jeigu jis prašys padaryti keisčiausių dalykų... Nes Arturas ne toks kaip visi vyrai. Jis Lizai atskleidžia siaubingą paslaptį, kuri jų meilę paverčia sunkiausiu gyvenimo išbandymu:

„Tai, kas su manimi darosi, yra neįsivaizduojama, bet vis dėlto tikra...“

Labiau nei bet kada anksčiau nenuspėjamas Niujorkas tampa Lizos ir Arturo jausmų labirintu. Jiedu sujungia savo likimus, kad pabėgtų nuo negailestingiausio jų meilės priešo – laiko.

„Dabarties akimirka“ – svaiginantis, romantiškas, įtemptas psichologinis trileris su kvapą gniaužiančia pabaiga.


„Efektingas romanas, praryjamas per mažiau nei 24 valandas, o jo pabaigą atskleisti būtų tiesiog nusikaltimas.“
Marianne Payot, L’Express

„Guillaume’as Musso, prancūzų Stephenas Kingas, sugeba nustebinti kiekviename šios knygos puslapyje.“
Stéphane Bern, RTL


2012 m. leidykla „Baltos lankos“ išleido Guillaume’o Musso romaną „Angelo kvietimas“. 2011 m. Prancūzijoje šią knygą lydėjo neįtikėtina sėkmė – buvo parduota daugiau kaip 1,5 mln. egzempliorių. Lietuvoje ji irgi sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus.
2013 m. lietuviškai pasirodė šio autoriaus romanas „Po 7 metų“, 2014 m. – „Rytoj“ ir „Popierinė mergina“, 2015 m. – „Centrinis parkas“. Šie kūriniai taip pat sulaukė didelės sėkmės.

Guillaume’as Musso (Gijomas Muso, gim. 1974) – populiariosios prancūzų literatūros fenomenas. Pasaulyje parduota daugiau kaip 25 milijonai jo kūrinių egzempliorių, jo knygos išverstos į 40 kalbų. Nuo 2011 m. Prancūzijoje Musso yra perkamiausias autorius.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Artūras Žilis
Guillaume Musso
John Williams
Lauren Groff
0,00 € (0,00 Lt)
8,40 € (29,00 Lt)
9,74 € (33,63 Lt)
10,13 € (34,98 Lt)

E.knygos užsakymas

8,99 € (31,04 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.