Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Fabio Volo - Dar vieną dieną

Dar vieną dieną

Fabio Volo

ISBN kodas: 9786090115671
Išleista: 2014
Leidykla: Alma littera

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Fabio Volo ‒ italų rašytojas, aktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas.
„Dar vieną dieną“ – ketvirtoji autoriaus knyga, ji sulaukė didžiulės sėkmės: parduota daugiau nei milijonas jos egzempliorių. Romanas išleistas daugelyje šalių, o 2011 metais pagal knygą sukurtas filmas, kurio scenaristas ir pagrindinis aktorius pats Fabio Volo. Pasak knygos autoriaus, patirti naują meilę – įsimylėti iš naujo patį save, atrasti save kitokį, tai galimybė laisvai reikšti mintis, sakyti ir krėsti paikystes nebijant, kad būsi pajuokiamas.
Trisdešimt penkerių metų Džakomo gyvenimas įprastas, pernelyg įprastas. Jis gyvena ir dirba Italijoje, neišvengdamas kasdienybės rutinos. Vienintelė priežastis, verčianti Džakomą nerimauti, – mergina, kurią jis kasdien mato tramvajuje važiuodamas į darbą. Nors juodu nesikalba, slapta apsikeičia žvilgsniais ir vos pastebimomis šypsenomis. Po daugelio rytų, paženklintų nebyliu dėmesiu, Mikela, toks paslaptingosios bendrakeleivės vardas, pati prisistato Džakomui ir praneša, kad dėl darbo keliasi į Niujorką. Džakomui ši žinia skaudus smūgis, nes iš jo atimamos vienintelės džiaugsmingos dienos akimirkos. Nors ir kamuojamas abejonių, veikėjas sužino Mikelos naujojo biuro adresą ir ryžtasi gyvenimo permainoms.
Be galo žavi knyga! Puikiai papasakota istorija nestokoja humoro, taiklių pamąstymų ir gyvenimą keičiančių poelgių. Nuo pat pirmo puslapio jūs įsimylėsite Džakomą – paprastą, mielą, gal kiek cinišką vyruką. Knyga „Dar vieną dieną“ privers jus patikėti, kad pilko gyvenimo horizonte vieną dieną gali imti ir nušvisti meilė.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Peter Stjernström
Audrey Carlan
Zigmas Stankus
Alberto Vazquez-figueroa
4,99 € (17,23 Lt)
Knygyne: 8,99 € (31,04 Lt)
8,70 € (30,04 Lt)
3,76 € (12,98 Lt)
Knygyne: 8,69 € (30,00 Lt)
7,23 € (24,96 Lt)
Knygyne: 10,71 € (36,98 Lt)

E.knygos užsakymas

8,08 € (27,90 Lt)
Kaina knygyne: 10,55 € (36,43 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.