Apie Skaityklė.lt Pagalba Nuorodos
 
Mhairi McFarlane - Kai vėl tave sutiksiu

Kai vėl tave sutiksiu

Mhairi McFarlane

ISBN kodas: 9789955135142
Išleista: 2014
Leidykla: UAB Jotema

Knygos formatai:
  • Atviras EPUB 
Nauja šmaikšti populiaraus romano "Iš pirmo žvilgsnio" autorės knyga.

Ana Alesi, gražuolė istorikė, tikra aštrialiežuvė, ieško malonaus vyriškio, su kuriuo galėtų pasikalbėti intelektualiomis temomis ir patirti meilės romanų vertų akimirkų.

Nepaisydama visų tų mulkių, su kuriais po pažinčių internete jai vis tenka eiti į pasimatymus, Ana vis tiek jaučiasi labai laiminga – ji jauna, puikiai atrodo ir dirba mėgstamą darbą. Taigi gyvenimas susiklostė geriau, nei būtų galėjusi pasvajoti. Tik viena smulkmena... Ana mielai atsikratytų prisiminimų apie mokykloje patirtas patyčias.

Taigi, kai Džeimsas Freizeris, Anos baisiausio mokykloje patirto košmaro kaltininkas, vėl grįžta į jos gyvenimą, merginos pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Atrodo, kad Džeimsas dabar jau visai kitas žmogus. Mandagus. Subrendęs. Netgi linksmas. Juk žmonės keičiasi? Bet kodėl tuomet Ana niekaip negali atsikratyti jausmo, kad šituo vyruku negalima pasitikėti?

Nuoširdi, jaudinanti, kupina humoro istorija įtrauks į įvykių sūkurį nuo pirmų eilučių.

Lankytojų atsiliepimai

Panašios elektroninės knygos

Simona Ahrnstedt
John Williams
Patrick Modiano
Julian Barnes
11,07 € (38,22 Lt)
9,74 € (33,63 Lt)
9,14 € (31,56 Lt)
6,87 € (23,72 Lt)

E.knygos užsakymas

5,99 € (20,68 Lt)
Kaina knygyne: 9,79 € (33,80 Lt)

Norėdami skaityti įsigytą e.knygą, susikurkite savo "Adobe ID" ir parsisiųskite bei autorizuokite nemokamą "Adobe Digital Editions" programėlę.